Alexa
banner314

Aleyna Tilki’den son paylaşım

Eskişehir’de bıçaklı saldırıya uğrayan ünlü Dj ve besteci Emrah Karaduman’ın genel durumunun iyiye gittiği ve yarın yapılacak kontrollerinin ardından yoğun bakımdan çıkabileceği belirtildi.

Aleyna Tilki’den son paylaşım
banner327

“Küçük gözlüm yol gösterenim. Çok şükür iyi, daha da iyi olucak. Biz daha dünyaları gezicez dünyalara şarkı yapıcaz”

Geçtiğimiz gece bir gece kulübünde sahne almak için Eskişehir’e gelen ünlü Dj ve besteci Emrah Karaduman (32) ile şoförü Volkan K., konakladıkları otelin önünde E.D. isimli şahsın bıçaklı saldırısına uğramıştı. Karaduman ve şoförünün tedavileri ise Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tıp Fakültesi Hastanesinde devam ediyor. 

Emrah Karaduman, Sırtında 3 santimetre, göğsünde 3 santimetre ve karın bölgesinde 10 santimetre bıçak darbeleri almıştı. hastaneye getirilen Karaduman’ın tedavisine ilişkin bilgi veren ESOGÜ Tıp Fakültesi Hastanesi Öğretim üyesi Prof. Dr. Serdar Erkasap,  DJ ve bestecinin tedaviye olumlu cevap verdiğini ve sağlık durumunun iyiye gittiğiniifade etti. Erkasap, Karaduman’ın bugün de yoğun bakımda kalacağını, yarın yapılacak kontrollerinin ardından yoğun bakımdan çıkma ihtimalinin olduğunu belirtti. Dr.Erkasap;  2-3 gün içerisinde servise almayı planladıklarını kaydetti.


Şoför Volkan K.’nin ise tedavisinin serviste devam ettiği ve 2-3 gün içerisinde taburcu edilebileceği öğrenildi. Karaduman ve şoförüne bıçakla saldıran E.D. de, dün çıkarıldığı mahkemece adli kontrol ve yurt dışı yasağı şartı ile serbest bırakılmıştı.

Aleyna Tilki’nin son paylaşımı şöyle:
Dün hastaneye ziyarete gelen ünlü sanatçı Aleyna Tilki de, Karaduman’ın sağlık durumuna ilişkin sevenlerini sosyal medya üzerinden bilgilendirmeye devam ediyor. Tilki, sosyal paylaşım sitesi üzerinden Emrah Karaduman’la olan fotoğrafını paylaşarak, şu ifadeleri kullandı:


“Küçük gözlüm yol gösterenim. Çok şükür iyi, daha da iyi olucak. Biz daha dünyaları gezicez dünyalara şarkı yapıcaz.”
 

Kaynak: İHA

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2017, 01:00
YORUM EKLE

banner307

banner325