Ali Kemal Kakışım (YazanAdam) Söyleyemediklerimin katiliyim!

Sosyal medya bütün insanların iletişiminde önemli bir yer tutmaya devam ederken, birleştirdiği sözlerle büyük takipçilere ulaşan ve gönüllerde yer bulan ve yer tutanların sayısı da tersine azalıyor. sosyal medyada Ali Kemal Kakışım 'YazanAdam' namı ile dikkat çekmeye başladı.

Medya 17.01.2021, 00:15 12.02.2021, 22:16
Ali Kemal Kakışım (YazanAdam)  Söyleyemediklerimin katiliyim!

Ali Kemal Kakışım Paylaştığı Tweetler ile Dikkat çekmeye devam ediyor. Yazdığı sözler ve aforizmaları ile Twitter ‘da gündem yaratan “TT” listelerine girmeyi başaran ve birçok ünlü ve fenomen tarafından sevilerek takip edilen Ali Kemal Kakışım, nam-ı diğer YazanAdam sosyal medyada artık bir fenomen...

ilmik ilmik işlediği, nakış nakış dokuduğu kelimelerle, okyonus derinliğinde ki sözlerle gönüllerde yer bulan YAZANADAM' ın yakında kitabı çıkıyor. Sürpriz olacak gün yüzü görmemiş sözleriyle büyük bir kitle tarafından kabul görüleceğine inandığı ilk kitabının yakın zamanda ortaya çıkacağını belirtiyor.

Tweetleri ve diğer sosyal medya platformlarında olan gönderileri ile büyük bir takipçi kitlesi bulunan Ali Kemal Kakışım adını sosyal medya fenomenleri arasına yazdırmaya başladı bile.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)