Anadolupress Yayın Hayatına Başladı

Anadolupress yayın hayatına başladı. Tüm Türkiye'ye temsilcilik vermeye yönelen Anadolupress Türkiye'nin sesi olmayı hedefliyor. Anadolupress medya gurubu, yeni yayın hayatına başlayan gazetesiyle de vatandaşların sesi olacak.

Medya 01.07.2019, 14:09 01.07.2019, 17:11
Anadolupress Yayın Hayatına Başladı

Anadolupress gazetesi yazılı ve görsel basında yerini aldı. Yayın hayatına yeni başlayan Gazete haftalık olarak ilkeli ve doğru haberler ile okuyucularının karşısına çıktı.

Anadolupress gazetesi'nin imtiyaz sahibi Muttalip Akkuş, kapsam haber'e yaptığı açıklamada yeni bir solukla vatandaşın karşısına çıktıklarını, Gazetenin merkezinin Ankara'ya taşınmasının ardından Türkiye ile'de hayırlara vesile olabilecek çok önemli adımlar atacaklarını vurguladı.

KAMU YARARINI ÖN PLANDA TUTUYORUZ

Muttalip Akkuş; "Ülkemizin çıkarlarını gözeteceğiz. Tarafsız, ilkeli ve doğru haberleri topluma ileteceğiz. Basın emekçilerinin görevi, kamu yararını ön planda tutmaktır. Toplumun doğru bilgilendirilmesini sağlamak adına hareket edeceğiz. Gazetemiz Anadolupress ile ilgili gelişmeleri ve her adımı kamuoyu ile paylaşacağız." dedi.

Bir süredir internet üzerinden yayın yapan Anadolupress medya gurubu, yeni çıkarttıkları aynı ismi taşıyan gazete ile de yerelden ulusala uzanan bir köprü üzerinde yürümeye devam ediyor.

ANADOLUPRESS YAZAR KADROSU ŞÖYLE:

Hanzala Yıldız, Abdulbaki Günışığı, Akın Ozan, Fatih Akkuş, Burcu Ramazanoğlu, Muharrem Yeşilyurt, Ali Eskalen, Eşref Şekerli, Muttalip Akkuş, Havva Kaplan, Serdar Tuncer, Mehmet Akpınar, Beyza Genç, Nazım Kabakçı, Furkan Eren, Semra Bezen, Nimetullah Yeşilyurt, Mehmet Yeşilyurt, Adem Buğa, Osman Gündeş

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (1)
çetin güzel 1 yıl önce
Tebrikler, başarılar..