Ayhan Ünal Bahçeli'ye saldırarak ağzından ne saçıyor?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Eski danışmanı ve AKP ANkara Milletvekili Aydın Ünal Twitter adresinden MHP Lideri Devlet Bahçeli hakkında aşağılayıcı sözler kullandı.

Medya 16.08.2015, 23:10 16.01.2021, 00:33
Ayhan Ünal Bahçeli'ye saldırarak ağzından ne saçıyor?

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Eski danışmanı ve AKP Ankara Milletvekili Aydın Ünal, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli için aşağılayıcı twitler kullandı. kullandığı kelimelere baktığımızda ne kadar seviyesizce bir tutum sergilediklerini birkez daha görmüş oluyoruz.

AKP-MHP koalisyon görüşmelerine az bir zaman kala MHP'ye saldırıların artmasını bir oyunun parçası olarak değerlendirmek mümkündür. MHP ile yarınki görüşmenin bir kriz haline gelmesini arzu edenler MHP'yi tahrik ederek masadan kalkmalarını sağlamaya çalışıyor.

Twitter adresinden Bahçeli için "siyasetin zavallısı" diyen Aydın Ünal, "Ağzından köpükler saçarak konuşan siyasetin zavallısı Devlet Bahçeli için, bütün o köpükleri itinayla yalayacağı yeni bir süreç başlıyor." ifadelerini kullanırken kendi ağzından köpükler aktığının farkında değil mi acaba?

Bahçeli'nin AKP'ye "tıpış tıpış" destek vereceğini de iddia eden Aydın Ünal, "Devlet Bahçeli koalisyona yanaşmasa bile seçim kararına tıpış tıpış destek verecek. Aksi takdirde HDP'li bakanlara da MHP'li bakan denir." diyerek hem aşağılıyor hemde diğer taraftan tehtidi elinden bırakmayarak ne kadar aciz olduğunu gösteriyor.

Aydın Ünal Twittleri' şu şekilde:

aydin unal'ın bahceli twitleri 

Yorumlar (0)
banner442