banner434

banner433

BtcTurk’ten Canlı Yayın

Pazartesi ve Çarşamba günleri yayınlanacak ‘Barış Ertül ile Canlı Gündem’ başlıklı programın ilk bölümü 16 Haziran’da saat 16:00’da canlı yayınla izleyicilerle buluşacak. Programda kriptoparalar, ekonomi ve yaşama dair ilginç gündem ve haberlerin yanı sıra spor konuları ele alınacak. 

Medya 11.06.2021, 13:01
BtcTurk’ten Canlı Yayın

Türkiye’yi Bitcoin ile tanıştıran ve 3,6 milyonu aşan kullanıcı sayısına ulaşan BtcTurk, haftanın 5 günü YouTube kanalında canlı programlar ile izleyicilerle buluşacak.

BtcTurk, Youtube kanalı’ndaki yayınlarıyla farklılaşırken Bitcoin ile kriptoparadan spora ve yaşama kadar uzanan geniş yelpazedeki içerikleriyle gündemin nabzını tutacak.

Pazartesi ve Çarşamba günleri yayınlanacak ‘Barış Ertül ile Canlı Gündem’ başlıklı programın ilk bölümü 16 Haziran’da saat 16:00’da canlı yayınla izleyicilerle buluşacak. 

Salı ve Perşembe günleri ise Yalın Alpay’ın sunumuyla edebiyat, sosyoloji, ekoloji ve felsefe alanlarından ilginç konu başlıkları, dünyadan gelişmelerin de ele alınacağı program ile saat 18:00’da yayınlanacak. 

Her Cuma, sporun en keyifli hali Merve Toy ve Irmak Kazuk’un eğlendiren sohbetiyle ‘Yeni Nesil Spor Gündemi’ başlıklı programda ekranlara yansıyacak. 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)