banner434

banner433

Bu Mahkum Başka Mahkum

Luccia Amerecco, dışarda işlediği suçların yanı sıra hapishanedeki sansasyonel hayatı ile gündeme damga vuran bir mahkum.

Medya 13.06.2017, 23:14 13.06.2017, 23:39
Bu Mahkum Başka Mahkum

29 yaşındaki genç kadın geçmişte 'flörtünün' penisini kesmeye çalıştığı ve ondan 280 sterlin çaldığı için 6 yıl hapis cezasına çarpıtırılmıştı.

BOTOKS ve GÖĞÜSLERİNİ kaldırmak için bir günlüğüne tedavisi için hastaneye gitti. Ünlü mahkumun hapisten çıktığı birgünü  kendine ayırması farklı sonuçları ortaya çıkardı.

Hapishaneden bir gün için şartlı salınan kadının göğüslerini kaldırmak ve botoks tedavisi için hastaneye gittiği ortaya çıktı. Ancak ünlü mahkumun hapisten çıktığı bir günü kendi bakımına ayırmasının sonuçları farklı oldu. 

Hapishanede birçok kadın mahkumun, gardiyan ve polislerin Amerrecco ile sürekli flört etmesinden çok rahatsız olduğu belirtiliyor. 

Hapishanede temizlik ve kafetaryada çalıştığı paraları biriktirerek hastaneye gidebilmiş. Amerecco'nun hapiste karıştığı skandallar ise geçmişteki hayatını aratmıyor.

Hapse ilk girdiği günlerde bir gardiyanı kendisine aşık eden Amerecco, gardiyanla yaşadığı ilişkinin ortaya çıkmasının ardından birlikte olduğu gardiyan  görevden alınmıştı.

 Amerecco'nun botoks yaptırmak için hapishaneden çıkmasına ise İngiltere Adalet Bakanlığı tarafından bir açıklama yapılmadı.

Amerecco şunları söyledi:

"Erkek subaylar çok seksi.

"Savunmasız hissettiğinizde kendinize olan güveni güçlendiriyor ve onlar için elimden geleni yapmamı sağlıyor" dedi.

Yorumlar (0)