Derviş Muharrem Ceran, Yeni e-ticaret yazılımlarının en kısa zamanda halk ile buluşacağını söyledi

Derviş Muharrem Ceran, Pandemi e-ticaretin yolunu açtığını belirterek normal zamanda 1 kaç yılda elde edebilecekleri başarıları birkaç ayda elde ettiklerini ifade etti.

Medya 28.05.2021, 01:39 28.05.2021, 01:58
Derviş Muharrem Ceran, Yeni e-ticaret yazılımlarının en kısa zamanda halk ile buluşacağını söyledi

Derviş Muharrem Ceran, Pandeminin e-ticaretin yolunu açtığını belirtti. Veran, normal zamanda 1 kaç yılda elde edebilecekleri başarıları birkaç ayda elde ettiklerini belirtti.

Derviş Muharrem Ceran, ”Dünya genelinde etkili olan salgın nedeniyle insanlar evden alışveriş yapmaya başladı. Bu sayede e-ticaretten yararlanma oranı da arttı. Güvenilir platformlardan alışveriş yapmanın tehlikeli olmadığına ikna oldular. Bununla birlikte e-ticarette para kazanmak isteyenler de çoğaldı. Ancak müşteriler daha bilinçli olduğu için satıcılar da daha kaliteli hizmet vermek zorunda kaldılar.” dedi.

yeni e-ticaret Yazılımlarının en kısa zamanda halk ile buluşacağını belirten Derviş Muharrem Ceran, “Pandemi nedeniyle dünya insanları dijital çağın gereklerine ayak uydurmak zorunda kaldı. İnternetten alışveriş yapmaktan bazı çekinceleri olanlar dahi güvenli işlem yapabilecekleri e-ticaret sitelerini en azından bir kez denedi. Sokağa çıkma yasağında market ihtiyaçlarını e-ticaret üzerinden eve sipariş vererek sağladı.” dedi.

Bu dönemde e-ticaret sektörüne giren girişimciler güzel kazançlar elde ettiklerini dile getiren Derviş Muharrem Ceran, "Normal zamanda 1 kaç yılda elde edebilecekleri başarıları birkaç ayda elde ettiler. Bu alandaki fırsatı gören ve kısa zamanda para kazanmak isteyen herkes, e-ticarete yöneldi." diyen Derviş Muharrem Ceran, yeni e-ticaret Yazılımlarının en kısa zamanda halk ile buluşacağının müjdesini Verdi.

Yorumlar (0)