Facebook'tan Programsız Video İndirmenin En Kolay Yolu

Sosyal medya Facebook adresinden Video en kolay yoluyla nasıl indirilir? Bir program kullanmadan facebook'tan videoları bilgisayarınıza indirmek için bir çok yol tarifi vardır. facebook'tan en kolay şekliyle video bilgisayara nasıl indireceğinizi yazımınız içeriğinde görebilirsiniz.

Medya 12.12.2020, 11:56 12.12.2020, 20:44
Facebook'tan Programsız Video İndirmenin En Kolay Yolu

Video programlarına ihtiyaç duymadan Facebook adresinden indirmek istediğiniz videoları bilgisayarınıza nasıl indirebilirsiniz? 

Facebook'ta beğendiğiniz bir videoyu daha sonra kullanmak veya bilgizayarınız üzerinden izlemek isteyebilirsiniz. Her ne kadar zor gibi görünüyorsa da aslında Facebook'tan video indirme işlemi çok zor değildir.  PC'de video indirecekseniz, ek bir programa ihtiyacınız bulunmamaktadır.

ANDROİD CİHAZLARDA FACEBOOK VİDEOLARINI KAYDETME

SnapTube uygulamasını buradan indirin ve Android cihazınıza kurun. Facebook uygulamasında indirmek istediğiniz videoyu açın ve "..." simgesine tıklayın."Copy URL" seçeneğine tıklayın.Ekranın üzerinde beliren karta dokunun; indirme işlemi başlayacak.

İndirmek istediğiniz bir videoya sağ tıklayın ve "Copy URL" üzerine gelerek tıklayın.Şimdi indirme adresinin mbasic.facebook.com şeklinde değiştirerek, yani "www" yazan yeri silip yerine "mbasic" yazın ve entera basın. Videoyu çalmaya başlayın. Daha sonra videonun üzerine sağ tıklayarak onu diskinize kaydedebilirsiniz.

ANDROİD CİHAZLARDA VİDEO KAYDETME

SnapTube uygulamasını indirin ve Android cihazınıza kurun. Facebook uygulamasında indirmek istediğiniz videoyu açın. "Copy URL" seçeneğine tıklayın ve ekranın üzerinde beliren karta dokunun; indirme işlemi başlayacaktır.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
açık