Alexa

Fuat Avni'den Seçim Stratejileri

Fuat Avni Seçimlerle ilgili muhtemel strateji ve oyunları yine sıraladı.

Fuat Avni'den Seçim Stratejileri
 Fuat Avni Seçimlerle ilgili muhtemel strateji ve oyunları yine sıraladı.

 

Fuat Avni’Twitter hesabından seçimlere yönelik yapılacak hileleri madde madde sıraladı.

Fuat Avni öyle şeyler iddia etti ki, şaşırmamak mümkün değil,

İşte Fuat Avni’ye göre seçim hileleri:

1.Havuz Medyası ve Yandaş anket şirketlerine verilen direktiflere göre AKP'nin ve HDP'nin oyları vatandaşa hala yüksekmiş gibi gösterilecek.

2. Kamuoyuna sunulan Anketlerde HDP barajı geçiyor, AKP %50'ye oynuyor MHP ve CHP yerinde sayıyor algısı yaratılacak.

3. Muhalif Seçmenlerin yine olmayacak mantığıyla sandığa gitmemeleri için MHP ve CHP'yi Anketlerde sabit gösterecekler gösteriyorlar.

4. Önlerine gelen Anketlerde, AKP'nin aldığı oy %34-38 Arasında, CHP %28-30 MHP %25-28 HDP %5-6 Arasında oy alıyor.

5. Sonuçlar böyle olunca Hemen Zift-Havuz Medyasına "Alo Fatih" diyorlar ve MHP'yi %17-18 yap, birazını bize birazını HDP'ye yaz diyorlar.

6. Havuz Medyasının sunduğu baraj altı partiler anketlerinde, Perinçek,Kamalak,Tarhan ve Destici'nin partilerinin oy oranları toplamı %3.

7. Zift-Havuz Medyasının kamuoyu yoklamalarına göre 4-5 Milyon oy kaybediyorlar bu Oyların büyük kısmı MHP'ye diğer Kısmı CHP'ye gidiyor.

8.Yezid,Avaneleri ve ortağı HDP AKP'nin MHP'ye giden oyları geri döndürebilmek için HDP'ye muhalefet yaparak milliyetçilik oyunu yapacaklar.

9. CHP'ye karşı yapılacak algı operasyonu ise kendini Atatürkçü olarak tanımlayan bazı ünlü manken ve sanatçı kişiler üzerinden yürütülecek.

10.Bu kişiler CHP'ye karşı din ve başörtüsü üzerinden yüklenerek, Yaptıkları hatalarınsa CHP zihniyeti yüzünden olduğu algısını oluşturacak.

11. Ve böylelikle kendi seçmenlerini kendilerine din siyaseti ile daha çok bağlayıp, CHP'ye ve CHP seçmenine ise Karşıt görüşlü yapacaklar.

12. Hapisten çıkarttıkları Perinçek'e bedel olarak muhalif oyları bölme emrini verdiler, partisinin adını Vatan Partisi logosu PYD bayrağı.

13.Ne Garip Değilmi, Dün PKK'nın vazgeçilmezi olan Perinçek, Bugün Vatan Partisi kuruyor, ve kendini Milliyetçi Atatürkçü olarak tanımlıyor.

14. Perinçekin Hapisten çıkmasının arkasında yatan plan partisiyle Milliyetçi,Atatürkçü siyaset yaparak MHP ve CHP oylarını bölmek.

15. Öcalanla ve PKK ile Dağda boy boy kolkola fotoğrafları olan Perinçek'i, Millete Milliyetçi olarak yutturmaya çalışacak kadar çaresizler.

16. Öyle ya da böyle hanedanlığınız sona erecek, bu millet gerçeklerle birlikte yeniden güzel günlere merhaba diyecek.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2015, 21:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tolga
Tolga - 4 yıl Önce

bütün hayatını atatürkçü mücadeleye adamış bir an bile sapmamış pkk kamplarına gidip apoya amerikanın oyununa geliyorsun silahını bırak diyebilecek kadar yürekli isviçre mahkemelerinde yargılanıp isviçreye ermeni soykırımı yapılmadığını! kabul ettiren koca perinçek nasıl tanımlanmış ... türkiyede 6 ok ve atatürkçü politakaları savunan tek ! parti nasıl anlatılmış yazık ve komik ... kadrosunun yarısı askerlerle dolu bir partiye hemde atatürkçü milli bir partiye bir pkk demediği kalmış büyük talihsizlik büyük ayıp büyük yazık

banner325