Alexa

Hayran Anketi Birinci İsmi Mika Slowana

Hayran Anketi Birinci İsmi Mika Slowana

Bu haftaki hayran anketimizde birçok sosyal medya fenomenine fark atarak. Öne geçen isim Mika Slowana var. Her hafta düzenlediğimiz ''Hayran Anketi'' sosyal platformlar anketinde Mika Slowana sizler için sorularımızı yanıtladı.

Hayran Anketi: Öncellikler bizimle anket konuşması yapmayı kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bu başarınızı neye borçluyuz?

Mika Slowana : Böyle güzel bir programa katılmaktan mutluluk duydum. Sanırım bu başarı dürüstlüğüm ve sıcak kanlılığımın bir eseri.

Hayran Anketi: Sosyal medya üzerinde birçok fenomen var rakiplerinizi resmen görmezden gelerek binlerce fark atmanız herkesi şaşkınlığa uğrattı. Sizi diğerlerinden ayıran özellikleriniz neler?

Mika Slowana : Sanırım ben doğallığımla kazanıyorum. Yani gerçek hayatta ne isem sosyal medyada da öyleym bu yüzden diğerlerinden farklıyım diyebilirim.

Hayran Anketi: Hayranlarınıza söylemek istediğiniz bir şey var mı?

Mika Slowana : Çizgimi kesinlikle bozmayacağım beni takip ve taktir etmeye devam etmelerini umuyorum onları çok seviyorum.

Bu haftaki konuğumuz Mika Slowana bizleri kırmayarak sorularımıza cevap verdi kendilerine çok teşekkür ediyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2020, 00:25
YORUM EKLE