izmirpress Tüm Türkiye’de Okunuyor

Medya 02.08.2022, 12:39 02.08.2022, 12:43
izmirpress Tüm Türkiye’de Okunuyor

Ege bölgesinde yaşanan gelişmeleri hızlı bir şekilde okurlarına ulaştıran izmirpress uzun bir zamandır yaptığı yayıncılıkla ön plana çıkmıştır. Yalnızca Ege bölgesinin değil Türkiye ve Dünya’daki haberleri de okurları ile buluşturmaktadır. Genel yayın kadrosunun tecrübesi ve hatırlı okurlarının destekleriyle büyümüş ve Türkiye çapında hizmet veren bir haber ajansı olmuştur. Doğru ve tarafsız bir şekilde yayın hayatına devam eden izmirpress haber, internet yayıncılığı sayesinde geniş kitlelere ulaşmıştır. Ayrıca birçok haber dalında hizmet veren izmirpress geniş ve donanımlı kadrosuyla Ege’nin önde gelen haber platformlarından bir tanesi oldu ve şimdilerde Türkiye genelinde bir kitleye ulaşarak ulusal haber medyasına adını yazdırmayı başardı.

izmirpress Haber Ajansı’nın İlkeleri

izmirpress haberin ilk yayın ilkesi gazetcilik etiğine ve ahlakına uymaktır. izmirpress haberin ilkeleri doğruluk ve haberi tarafsız bir biçimde sunmaktır. izmirpress’te haberler anında aktarılmakta ve okuyucularımız erişebilmektedir. Haberleri yayınlarken son dakika haberleri dikkate alınarak içerik planı oluşturulmaktadır, haberler sürekli güncellenmektedir. izmirpress haberde haberlerin tarafsız aktarılmasından taviz verilmemektedir. Haberler bir siyasi güce, zümreye, gruba göre değil, gazetecilik etiğine göre yapılmaktadır. Bu yüzden gerçek haber ilkesine büyük önem vermektedir.

İzmirpress haberi ajansının bir önemli ilkesi ise açık haber yapılmasıdır.  Okurların haberleri doğru anlamasını, haberlerin gerçeği direkt yansıtması; izmirpress’in yayın en önemli maçlarındandır. Okurun anlayamayacağı, okuru yanıltan, okurun düzeyini düşünmeyen habercilik yayın ahlakına ve etiğine aykırıdır.  İzmirpress haber ajansı buna çok dikkat etmektedir.

izmirpress Haber Ajansı’nın Amaçları ve Hedefleri

Halihazırda Ege bölgesinin güçlü medya gruplarından olan izmirpress haber ajansının hedefleri arasında Türkiye’nin büyük medya kanalları arasında yer almak ve yerellikten ulusallığa geçmeyi amaçlamaktadır. Ege bölgesindeki yayın hayatını tüm Türkiye’ye taşımak isteyen medyamız, dinamik ve tecrübeli kadrosuyla da okurları içerik üretmektedir. Tüm içeriklerini yayıncılık etiğine ve ilkelerine göre yapan haber ajansımızın en büyük hedefi ise okurlarına tarafsız haber sunmaktır.

Yorumlar (0)