Alexa

Kahvecioğlu'nun Ölüm Nedeni Belli Oldu

Ünlülerin diyetisyeni Yelda Kahvecioğlu'nun ölüm nedeni belli oldu. İddialara göre genç kadının ölüm nedeni kalp krizi!

Kahvecioğlu'nun Ölüm Nedeni Belli Oldu
banner327

 YELDA Kahvecioğlu'nun ölüm nedeni belli oldu. Evinde ölen ünlü  diyetisyen Yelda Kahvecioğlu'nun kalp krizi sonucu öldüğü acıklandı. Kahvecioğlu'nun cenazesini Adli Tıp Kurumu'ndan alan annesi Güler Kahvecioğlu kızının fotoğrafını elinden bırakmadı. Ayakta durmakta güçlük çeken ablası Derya Kahvecioğlu, "Gül yüzlü kardeşimdi. miniciğimdi o" diyerek gözyaşı döktü. Yelda Kahvecioğlu'nun yakın, Ayşe Küçük, ölüm sebebinin "İlk belirlemelere göre kalp krizi."  olduğunu söyledi. 

 
Adli Tıp Kurumu'nda otopsisi yapılan Yelda Kahvecioğlu'nun ailesi ve yakınları basında bıçaklanarak öldürüldüğü yolundaki haberleri asılsız olduğunu vurguladı. Yelda Kahvecioğlu'nun manevi annesi olduğunu belirten Ayşe Küçük, "Cumartesi akşamından beri telefonla arıyorduk. Ulaşamadık. Ulaşamadığımız için çok endişe ettim. O benim manevi kızımdı. Endişe ettiğim için ertesi gün arkadaşlarını aradım. Hakan (arkadaşı) ile birlikte oğlum, kızım, damadım hep birlikte gittik. Anahtarla açmaya çalıştık fakat arkada anahtar vardı. Açamadık, çilingir çağırdık. Çilingir yardımıyla açtık kapıyı. Yelda'yı da yatağında uyur bir şekilde bulduk" dedi.  

KALP KRİZİ AÇIKLAMASI 
 
Ayşe Küçük'de bıçaklanarak öldürüldüğü yolundaki haberlere tepki göstererek, "Hepsi yalan. Adli Tıp'tan doktor geldi 'kalp krizi dedi. İlk belirlemelere göre kalp krizi. Otopsi sonucu ne olduğunu söyleyecek. Diğerlerinin hepsi yalan. Ne şekilde bulunduğu, bıçaklandığı şudur budur" dedi.  
 
Yelda Kahvecioğlu'nun annesi Güler Kahvecioğlu Adli Tıp Kurumu önünde kızının fotoğrafına sarılarak gözyaşları döktü. Kahvecioğlu'nun ablası Derya ise "Bi tanemdi. Miniciğimdi O . Minicik kardeşimdi. Gül yüzlü kardeşimdi" diyerek gözyaşlarına boğuldu. 
 
Adli Tıp Kurumu'ndan alınan Yelda Kahvecioğlu'nun cenazesi Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki gasilhaneye götürüldü. Cenaze ikindi vakti Beşiktaş Arnavutköy'deki Teşfikiye Cami'nde kılınacak cenaze namazının ardından Antalya'nın Gazipaşa ilçesine gönderilerek, orada yarın defnedileceği öğrenildi.
Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2015, 23:48
YORUM EKLE