MATIC Coin Nedir, Kimindir?

Polygon (MATIC) zaman zaman çıkışlarıyla biliniyor. Madenciliği yapılmayan bir kripto para türü olan Matic Network (MATIC) token kripto alanında kayda değer bir yere sahiptir. Peki, Polygon (MATIC) nedir, kimindir? Matıc yükselir mi?

Medya 05.05.2021, 03:02 05.05.2021, 20:30
MATIC Coin Nedir, Kimindir?

Kripto para birimleri tüm dünyada hızla yayılmaya devam ederken sahaya yeni oyuncularda hızla adımını atıyor. Geleceğin parası olarak veya yatırım aracı olarakta dillendirilen MATIC coin ile ilgili en çok şu sorulara cevap aranıyor; "Polygon (MATIC) Coin Nedir?" , "Polygon Coin (MATIC) yükselir mi?" , "Matıc düşer mi?"

COİN'inlere yatırım çok risklidir. Biz uzman değiliz. Ancak bilgilendirmek adına ve son zamanlarda yaptığı çıkışlarla adından söz ettiren MATIC COİN'den bahsedeceğiz MATICCOİN kimindir, 

Polygon (MATIC) nedir?

Matic Network (MATIC) madenciliği yapılmayan bir kripto para türü olarak biliniyor. Tüm Matic Network (MATIC) miktarı vakıf tarafından üretiliyor. . Matic Network (MATIC) toplamda 10.000.000.000 MATIC adet üretileceği belirtiliyor. Şu anda piyasada bulunan Matic Network (MATIC) adedi 2,758,503,686 MATIC’dir. Belirli aralıklarla piyasaya MATIC arzı yapılmaya devam edeceği açıklandı.

Matic Network (MATIC) Nisan ayında Binance’in Launchpad’deki ​​IEO’sunda 5 milyon dolar topladı. MATIC,1,9 milyar tokenin hepsini satmayı başardı. Kripto yaşamına girmiş olduğu zamandan beri, token kripto arenasındaki en büyük oyuncuların bir kısmını devirdi. - Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC) ve XRP’yi aştığı zamanlar- hacimde %1.000 civarında bir kazanç elde etti.

Polygon Coin (MATIC) Stop/Loss neresidir? Polygon Coin (MATIC) kısa vadeli mi? Orta vadeli mi? Uzun vadeli mi? yatırm yapılır, alınır, satılır? bu konu ile ilgili işin uzmanlarının tahminleri internette yayınlanıyor. Coin projeleriyle ilgili araştırma yapmadan önce hangi coin'e girecekseniz mutlaka o coinle ilgili araştırma yapmalısınız.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)