MHP'li Enginyurt, Gökçek, Troller ordusunun saldırılarından yılmıyor

Milliyetçi Hareket Partisi Ordu milletvekili Cemal Enginyurt, Ankara Büyükşehir belediyesi eski Başkanı İbrahim Melih Gökçek'i gece gündüz partisini savunun birisi olarak değerlendirdi.

Medya 09.05.2020, 02:11 09.05.2020, 03:25
MHP'li Enginyurt, Gökçek, Troller ordusunun saldırılarından yılmıyor

Ankara Büyükşehir belediyesi eski Başkanı İbrahim Melih Gökçek ile ilgili sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan Milliyetçi Hareket Partisi Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Gökçek'in Ak Partili bir çok insan gibi ölü numarası yapmadığını Troller ordusunun saldırılarından yaşına rağmen yılmadığını söyledi.

Milletvekili Cemal Enginyurt Melih Gökçek'i  daha önceki zamanlarda çok eleştirdiğini ancak şimdilerde takdir ettiğini paylaştı. Melih Gökçek ise Enginyurt'un bu paylaşımını Retweet yaparak sayfasında paylaştı. Gökçek; "Teşekkür ederim Cemal Beyciğim" ifadesini kullandı.

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt'un sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım şöyle:

"Eski zamanlar da çok eleştirdim. Fakat yeni zamanlar da @06melihgokcek mücadele, dava, fikir insanı olarak takdir ediyorum.Troller ordusunun saldırılarından yılmıyor, yaşına rağmen yorulmuyor. Ak Partili bir çoğu gibi ölü numarası yapmıyor. Gece gündüz partisini savunuyor. Helal olsun."

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)