Alexa

Murat Boz'un HDP'li hikayesi...

Sanatçılar arasında bir ara moda olan HDP'ye destek sözleri daha çok parayla satın alınmış bazı medya kuruluşlarının uydurmasından ibaret olduğu ortaya çıktı.

Murat Boz'un HDP'li hikayesi...

Sanatçılar arasında bir ara moda olan HDP'ye destek sözleri daha çok parayla satın alınmış bazı medya kuruluşlarının uydurmasından ibaret olduğu ortaya çıktığı görülüyor. Bunlardan biriside Ünlü şarkıcı Murat Boz.

Sosyal medyada çok konuşulan sanatçı; HDP'yi desteklediği yönündeki iddialara Twitter üzerinden cevap verdi.

Sanatçı Boz Twitter hesabından şu açıklamayı yaptı:

Murat Boz kişisel sayfasından "Bir süredir Facebook, Twitter ve benzeri sosyal paylaşım sitelerinde yer alan, "HDP'ye oy verdim çünkü! TC bir diktatören kurtulsun istedim" ve benzeri içerikli paylaşımlar gerçek dışıdır. Bahsi geçen paylaşımlar, şahsımın bilgisi haricinde, internet ortamında elde edilmiş fotoğraflarımın montajlanması suretiyle meydana getirilmiştir.

Gerçeği yansıtmayan bu haberlere itibar edilmemesini; asılsız içeriklerde adı geçen Halkların Demokratik Partisi'nin sosyal medya birimi bu durumun gerçek olmadığını kamuoyuna duyurmuş ve bu duyuru tarafımca kendi Twitter hesabımdan da paylaşılmıştır.

Bu doğrultuda yukarıda belirttiğim ve benzeri içerikli paylaşımların tamamıyla gerçek dışı olduğunu, bu ve benzeri paylaşımları yapan ve/veya yayan kişiler hakkında yasal yollara avukatım aracılığı ile başvurduğumu kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarım" notunu paylaştı.


Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2015, 15:45
YORUM EKLE