Alexa

Önder'den, Bozkurt Caps

"Facebook, Twitter ve hatta İnstagram, köy kahvesindeki adamın da, sokaktaki gençlerin de, okuldaki çocukların da, evdeki kadının da cebinde" olduğunu belirten Mustafa Önder, Sosyal medyanın A’dan Z’ye her kesimin takip ettiği bir alan olduğunu belirtti.

Önder'den, Bozkurt Caps

Bozkurt Caps diye bir grup genç öyle bir piyasaya girdi ki…Mesajlar, videolar, sloganlar, mizah, hiciv, herşey var sayfalarındaCim-Bom için ideal kadro ideal sonuç Sosyal medyada saldırılara nasıl cevap verilir, Ülkücülerle gösterdiler…" ifadeleriyle günümüzün en büyük silahının internet olduğunu da dile getiren Mustafa Önder TÜRKGÜN Gazetesindeki köşesine önemli bir konuyu taşıdı.

“Sosyal medya” araçlarının faydalı olduğu kadar birçok tehlikeyi de beraberinde taşıdığına dikkat çeken Önder, "Facebook, Twitter ve hatta İnstagram, köy kahvesindeki adamın da, sokaktaki gençlerin de, okuldaki çocukların da, evdeki kadının da cebinde…" diyerek teknolojinin hangi boyutlara geldiğine ve bu teknolojinin önemine işaret ediyor.

Mustafa Ender, Aslında genç ülkücülerin sosyal medya, internet medyaları gibi teknolojinin bütün kanallarına hakim olmalarını istemektedir. Ülkücülerin düşmanları, Türkün düşmanları bu kanallardan genç beyinlere sızarken, ülkücülerin boş durmaması ve bu alanları boş bırakmaması gerektiğini söylemektedir. Bunun için Önder; *Haber sitelerini başkaları fıldır fıldır döndürürken, bizim göz dolduran bir kaynağımız olmadı İnsanlarımız kasıtlı, art niyetli, Devlet Beyi, MHP’yi ve Ülkücüleri hedef alan yayınlara muhatap oluyorlar…Türk milliyetçisi - Ülkücü Hareket olarak sosyal medyada da pek başarılı değildik… Maşallah Devlet Bey, Twitter’da attığı bir-iki mesajla gündem oluşturuveriyor artık. Yine onun öngörüleriyle güzel bir gazeteye ve televizyon kanalına da sahibiz… " diyor köşesinde. 

Mustafa Önder, Genç ülkücülerin ağabeyi olarak Köşesinde öyle güzel şeylerden bahsediyorki... TIKLA OKU...

Kapsamhaber/Kurtraca

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2018, 00:20
YORUM EKLE