Ozan Arif'in Ardından Twitter Paylaşımları

Ülkücü sanatçı Ozan Arif tedavi gördüğü Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde hayatını kaybetmesinin ardından Sevenleri tarafından Sosyal medya adreslerinden başsağlığı mesajları yayınlanmaya başladı.

Medya 13.02.2019, 11:02 13.02.2020, 13:34
Ozan Arif'in Ardından Twitter Paylaşımları

Türkiye’nin yetiştirdiği en önemli sanatçılarından biri olan Ozan Arif tedavi gördüğü Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde hayatını kaybetti. Ozan Arif'in hayranlarını, dostlarını, sevdiklerini derinden yaraladı.Sosyal medya Twitter adresinden başsağlığı mesajları art ardına geldi.Bunlardan bazıları şöyle:

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın:

Milliyetçi-ülkücü hareketin gür sesi, Değerli dava arkadaşım Ozan Arif Hakk'a yürüdü. Ruhu şad, mekanı cennet olsun. Allah gani gani rahmet etsin. Mevla'm ailesi, yakınları ve tüm sevenlerine sabır ve metanet ihsan etsin. Başımız sağolsun.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş:

Bu coğrafyanın izlerini sözlerinde, şiirlerinde hissettiğimiz, Anadolu’nun toprak kokan evladı, değerli büyüğümüz #OzanArif ‘in rahmete yürüyüşünü büyük bir üzüntü ile paylaşmak isterim. Allah ruhunu şad, mekânını cennet eylesin. Türk şiirinin başı sağ olsun.

Gazeteci Servet Avcı:

Çalınan kapıların yüzlere kapandığı o karanlık günlerde, şiirleri ve gür sesiyle yorgun bedenlere nefes ve heyecan veren Ozan Arif'i kaybettik... 'Her şartta dik duruş'un büyük ustasına Allah rahmet eylesin... 

MHP 26.Dönem Ankara Milletvekili Şefkat Çetin:

Arif Şirin..Arif Hoca..Ozan Arif.. Milliyetçi Ülkücü Hareketimizin Emektarıdır. Sözüyle,Sazıyla Kendine Özgü Deyişleriyle.. Bizim Neslin Militan Ozanıdır..Ozan’dır. Mekanı Cennet Olsun..Ailesine Allah Sabır Versin. İçimizi Acıtan Bir Gidiş Oldu.Yaşananlar..Hatıralar.. Fatiha.

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı İsmail Koncuk:

Ülkücü Hareket'in değerli seslerinden Ozan Arif'in vefat haberini büyük bir teessürle öğrenmiş bulunmaktayım. Ozanımıza Yüce Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine baş sağlığı dilerim.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener:

Türk Milleti'nin gür sesi Ozan Arif, Cenab-ı Hakk'ın rahmetine kavuştu. Ozanımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı diliyorum. Ruhun şad, mekânın cennet olsun, büyük Ozan.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (1)
Mustafa salci 2 yıl önce
Allah rahmet eylesin