Alexa

Pervin Ersoy Kimdir?

Turizm Bakanı Mehmet Ersoy'un eşi Pervin Ersoy, Instagram'daki kişisel hesabından Ramazan Bayramı'nda harçlık verme temalı yaptığı paylaşımda ABD Doları verdi. Paylaşımının ardından sosyal medyada tepki çekince paylaşımı kaldırdı.

Pervin Ersoy Kimdir?

Pervin Ersoy'un elini öptürdüğü çalışanına 100 dolar verdiği kareyi Instagram'daki hesabında paylaşması büyük tepki çekince paylaşımı kaldırdı.

Ramazan Bayramı'nda harçlık verme temalı bir paylaşımı gündem olan Ersoy bazı kullanıcıların tepkileri üzerine paylaşımını kaldırdı ve türkücü Alişan'ı ti'ye alarak bu paylaşımda bulundu.

Erson açıklamasında; 'Yaaa açıkladım espriyi ne olur yapmayın Allah aşkına Alişan dolar dağıtmış yeğenlerine bugün onu ti ye aldık... Yanımda çalışan personelime espri yaptık diye yazdım yapmayın ne olur ben o kadar salak mıyım açıklayarak koydum yine okumadan dünya kadar yazıyorsunuz... Sizlerin bu tepkilerini bilecek kadar aklım var benim... Lütfen yapmayın''

Turizm Bakanı Mehmet Ersoy'un eşi Pervin Ersoy söz konusu paylaşımını şöyle:

Pervin Ersoy Kimdir? Nereli?

ETS Tur’un sahibi Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy ile evli olan Pervin Ersoy .İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun oldu. Daha sonra Halkla İlişkiler masteri yapan Pervin Ersoy, ayrıca üniversite boyunca çalışma hayatını sürdürdü. Bir dönem bir çok televizyon kanalında çalışan Pervin Ersoy, uzun yıllar ise Show Tv’de çalıştı. Günaydın Türkiye isimli bir programı yürütmüş, ayrıca çocuklara yönelik Street Fighter isimli bir programı sunmuştur. Ardından kendi mesleğini yapmak istediğini belirten Ersoy, Halkla İlişkiler işine adım atmış, sonrasında ise eşinin firması ETS Tur’un Halkla İlişkiler kısmına çalışma hayatını sürdürmüştür. ETS Tur ve Voyage Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı, İş adamı Mehmet Ersoy ile evliliğinden iki oğlu vardır.

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2019, 12:49
YORUM EKLE

banner325