R10 Blog Nedir?

Medya 02.07.2022, 20:46
R10 Blog Nedir?

Türkiye’nin popüler ve güvenilir webmaster platformu olun R10.net blog bölümünü oluşturarak kullanıcıların beklentilerini karşılamaya başladı. R10 blog bölümü, blog sayfalarını takip edenler için yeni adres olmaya başladı. Bilişim, internet, teknoloji gibi birçok alanın bir arada yer alabilmesi için Coşkun Çetin tarafından tasarlanarak kuruldu. R10.net webmaster platformunun kalitesini bilenler, yeni açılan blog sayfasında da büyü ilgi göstermeye başladı. Farklı kategori bölümleri üzerinden kullanıcılara bilgi sunulduğu için aranılan bilgilere daha kolay ulaşılıyor.

R10 Blog Kurucusu

R10.net webmaster platformu ve blog sayfasının kurucusu, Coşkun Çetin isimli kişidir. R10.net kurucularından birisidir ve blog bölümü 12 Nisan 2022 tarihinde hizmete açtı. 2005 yılında kurulan r10.net webmaster platformunun kurucuları arasında yer alırken, 2013 yılında en büyük hissedar, 2018 yılında da platformun tek sahibi oldu. Blog sektöründe yenilik oluşturabilmek için platforma bağlı olarak blog bölümünü kurarak hizmet vermeye başladı.

R10 Blog Üye Ol

R10.net platformunda üyelik hesabı bulunanlar, R10 blog üyelik hesabı işlemlerini hemen oluşturabiliyorlar. R10.net üyelik hesabı olmayan ve yeni üye olacak olanlarda, Facebook, Linkedin, Gmail, Githup hesapları üzerinden üyelik oluşturma işlemlerini yapabiliyor. Üyelik hesabı işlem sayfasında gösterilen işlem adımlarını takip edenler birkaç dakikada blog üyesi olabiliyor. R10.net ve bağlı tüm bölümler için oluşturulacak üyelik işlemleri ücretsiz olarak yapılıyor.

R10 Blog Hizmetleri

R10.net webmaster platformu tarafından faaliyete geçirilen blog bölümünde güncel haberler, önemli ipuçları, çözüm önerileri, eğitici ve bilgilendirici içerikler paylaşılıyor. Blog hesabı kullanılmaya başlandığı andan itibaren, dijital dünyayla ilgili birçok konuda bilgi ve habere erişim daha kolay olmaya başladı.

Blog hizmetleri ile tüm kullanıcılar, yazılım, web, donanım, sosyal medya, mobil, otomobil, yaşam gibi birbirinden farklı alanlarda deneyimlerini ve güncel bilgileri paylaşıyor. Blog hesabına giriş yaparak diğer kullanıcıların paylaşımlarını inceleyenler birçok konuda yeni bilgilere ve fikirlere sahip olabiliyor.

R10 Blog İçerik Kategorileri

R10 blog bölümünde sunulacak hizmetlerin daha düzenli ve kaliteli olabilmesi için kategori bölümleri oluşturuluyor. Paylaşımlar için oluşturulan kategoriler, haber, nedir, ipucu, video şeklinde 4 farklı başlık olarak gösteriliyor. Her ana kategori altında içeriklere uygun çok sayıda alt kategoriler oluşturularak bilgi paylaşımları yapılıyor. Blog bölümü üzerinden sunulan hizmetlerde, tüm web kullanıcılarının kaliteli ve doğru bilgilere hızlı ulaşmaları amaçlanıyor. Blog sayfasını ziyaret edenler, güncel ve doğru bilgiler içeren çok sayıda konuda detay bilgilere ulaşabiliyor ve aradıkları bilgileri bulabiliyorlar.

R10 Blog Haber Kategorisi

R10.net platformu, blog hizmeti vermeye başladığında haber kategori başlığı altında teknoloji haberleri paylaşımları yapmaya başladır. Haber kategorisinde, teknolojiyle ilgili her türlü haber ve bilgi, bilim, donanım, mobil, internet, oyun, sosyal medya, kripto para, yapay zeka, yazılım, web tasarımı, SEO teknikleri, yaşam konuları yer alıyor. Bu konuların her birisi alt kategori başlığı olarak kullanılıyor ve kullanıcılar, paylaşım başlıkları oluşturabiliyor. Üye olanlar, konu başlığı oluşturarak yeni bilgi paylaşımlarını yapabiliyor.

R10 Blog Nedir Kategorisi

R10.net blog bölümünde, teknoloji haberleri incelemelerini yapanlar, farklı kullanıcıların paylaşımları ile birbirinden farklı bilgilere ulaşabiliyor. Nedir kategori başlığı ile sunulmaya çalışılan hizmetler, kişi, ürün, yazılım gibi konularda doğru ve güncel bilgilere ayrıntıları ile ulaşılmasını sağlıyor. Sadece üye olanların bilgi paylaşımı yapabildiği blog olduğu için her zaman doğru bilgilere yer veriliyor. Bu yöntemle, web ile ilgili bilgi kirliliğinin ortadan kaldırılması, kullanıcıların güncel bilgileri bir arada bulması sağlanıyor. Diğer kategori başlıkları altında da her zaman doğru bilgiler yer alıyor

Yorumlar (0)