Alexa

Reynmen Sosyal Medyayı Salladı!

sosyal medya fenomeni Reynmen, (Yusuf Aktaş) hip tarzı 'Derdim Olsun' parçasıyla Youtube'da 5 saat içinde 4 milyondan fazla izlendi. Peki Reynmen kimdir, ne iş yapar? İnsanlar şimdi reynmen'i merak ediyor.

Reynmen Sosyal Medyayı Salladı!

'Derdim Olsun' parçasıyla Youtube'a damga vuran Reynmen'in şarkısı sadece 5 saat içinde 4 milyondan fazla kullanıcıya ulaştı.

Reynmen lakaplı sosyal medya fenomeni Yusuf Aktaş 'Derdim Olsun' parçasıyla Youtube'a damgasını vurdu.

YouTube'da 5 saat içinde 4 milyon tıklanmaya ulaşan Reynmen, takipçilerinin yoğun ilgisine Instagram hesabından teşekkür etti.

REKOR KIRDI

Derdim olsun, Şarkısı Youtube trendlerde bir numara oldu. İnstagram'da yaptığı paylaşımlarla ve YouTube'da çektiği videolarla büyük kitleye ulaşan 'Reynmen' lakaplı Yusuf Aktaş, yayınladığı 'Derdim Olsun' şarkısıyla saatler içinde tıklanma rekoru kırdı. 

 REYNMEN (YUSUF AKTAŞ) KİMDİR ? 

1995 yılının Aralık 6’sında dünyaya gelen Yusuf Aktaş, Aslen Sivaslı olup İstanbul Bağcılar’da doğmuştur. Halen hayatını İstanbul’da sürdürmekte olan Aktaş'ın Boyu 1.80 cm. Kilosu, 78 ile 82 kilogram arasındadır. Reynme'nin burcu ise Yay’dır. Toplam 3 kardeş olan Yusuf Aktaş'ın bir ufak kardeşi bir de ablası vardır. Kendisinin aktardığına göre en sevdiği renk yeşildir. 

Aktaş ne sever ne sevmez:

Yeşil kadar kış mevsimini de sever. 

Bilgisayar oyunlarından Counter Strike sever

Makarna en sevdiği yemektir. 

En sevmediği şey ise yalan ve iftiradır. 

Ayrıca son dönemlerde Cem Yılmaz filminde rol oynacağı haberleri gündemde yer almaktadır.

Reynmenin Fenomen oluşu Scorp uygulaması ile başlamıştır.

Burada paylaştığı videolar ise genellikle şarkı ağırlıklıdır. Daha sonradan Youtuber olmuştur. Şu anda Reynmen YouTube kanalında 57 video vardır ve 2.4 Milyon aboneye sahiptir. Kanalında en çok izlenen video "BİZİZ" isimli şarkısıdır. 54 Milyon görüntülenme almıştır. Kanalında ünlülerin konuk olduğu videolar da mevcuttur.

Çok güzel videolar paylaşması ve renkli kişiliğiyle ön plana çıkan karakteri hikaye içinde oldukça yüksek izlenmeler kazanmaktadır.-- 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2019, 12:14
YORUM EKLE

banner325