Alexa


Samsunlu SEO Uzmanı Ayhan Karaman Bir İlki Başardı

Samsunlu SEO Uzmanı Ayhan KARAMAN, Dünya'da bir ilke imza atarak, ilk defa çevrimiçi ve fiziksel eğitimin birleştiği bir etkinlik gerçekleştirdi.

Medya 13.05.2019, 12:44 22.10.2019, 13:50
Samsunlu SEO Uzmanı Ayhan Karaman Bir İlki Başardı

SED Uzmanı Ayhan KARAMAN, Dünyada ilk defa Çevrimiçi ve Fiziksel SEO Eğitimi gerçekleştirdi. Yaptığı işi 'aşk' olarak tanımlayan Karaman, katılımcılara, "Size aşkımı anlatmaya geldim. SEO’yu aşkla anlatmaya ve öğretmeye geldim" dedi.

Yaklaşık 4 yıldır profesyonel olarak SEO eğitmenliği yaptığını belirten Ayhan Karaman, Dünya'da bir ilke imza atarak, ilk defa çevrimiçi ve fiziksel eğitimin birleştiği bir etkinliğe imza attı.

400+ KİŞİYE TOPLAM'da 4000+ SAAT EĞİTİM

400'ün üzerinde kişiye toplam 4 bin 300 saat çevrimiçi eğitim verdiğini beleriten Uzman Karaman, eğitimlerini fiziksel olarak da yapma kararı aldığını ve bunu diğer eğitimlerden farklı olarak gerçekleştirmek istediğini söyledi.

9-10 Mayıs 2019 tarihlerinde Google Dome İstanbul ofisi'nde dünyada ilk defa çevrimiçi eğitimle fiziksel eğitimin bir arada olduğu etkinliği hayata geçiren Ayhan KARAMAN, 12 kişilik uzman ekibiyle İstanbul’da 29 günlük hazırlık döneminin ardından katılımcılarıyla bir araya geldi.

SİZE AŞKIMI ANLATMAYA GELDİM

Uzman Karaman, Yaptığı işi 'aşk' olarak tanımladı

 Uzman, katılımcılara, "Size aşkımı anlatmaya geldim. SEO’yu aşkla anlatmaya ve öğretmeye geldim" dedi.

Katılımcılara SEO’yu bir oyuna benzettiğini ve bu oyunun da kuralları olduğunu ve kuralları Google arama motorunun belirlediğini dile getiren KARAMAN, oyunu kurallarına göre oynadıklarında başarıya ulaşacaklarını kaydetti. Katılımcılara, kuralları tek tek anlatan ve uygulamalı olarak gösteren KARAMAN, aynı zamanda kuralların yer aldığı bir kitapçığı da katılımcılarla paylaştı.

Karaman: Rakiplerimi Seveceğim

2 gün süren ve çok özel ipuçlarını içeren eğitimde katılımcılardan tam not alan Ayhan KARAMAN, "Ben bu sektöre fayda sağlamak, sektörümü büyütmek ve bu işi doğru öğretmek için her zaman çalışmaya devam edeceğim. Rakiplerimi seveceğim, onlarla bu işi büyütmek için mücadele edeceğim. Samsun, Tokat, Rize, Trabzon, Ankara, Antalya, İzmir, Adana, Bursa, Mersin gibi birçok şehirden buraya beni dinlemeye gelen katılımcılara binlerce kez teşekkür ederim" diye konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
23°
parçalı bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P