Şefkat Çetin, Bu 'Şifreli' Sözlerle Ne Demek İstiyor?

MHP 26.Dönem Ankara Milletvekili Şefkat Çetin, sosyal medya hesabından Milliyetçi Ülkücü Hareketimizin Mensuplarının bölündüğüne dikkat çeken paylaşımında kullandığı şifreli sözlerin ne anlama geldiği merak ediliyor.

Medya 21.10.2020, 13:06 21.10.2020, 14:20
Şefkat Çetin, Bu 'Şifreli' Sözlerle Ne Demek İstiyor?

Şefkat Çetin'in Değirmenin kurulduğunu, Türk Milliyetçilerinin, MHP ve Ülkücülerin yürüyüşünü engellemek için Lejyonerlerce Fitne Değirmenine Su Taşındığını ve 'Biz Olmayanlar Bölüyor." ifadeleri ülkücüler tarafından ne anlama geldiği merak ediliyor. 

MHP 26.Dönem Ankara Milletvekili Şefkat Çetin'in Sosyal medya twitter adresindeki dikkat çeken gizemli paylaşımı şöyle:

"Değirmen Kurulmuş. Türk Milliyetçilerinin. Milliyetçi Ülkücü Hareketimizin Mensuplarının. Ülkesine Hizmet Etmek İçin Çırpınan Ülkücülerin. Birlikte, Bir yerde, Ortak Hedefe Güçlü Olarak Yürüyüşünü Engellemek İçin; Lejyonerlerce Fitne Değirmenine Su Taşınıyor. Biz Olmayanlar Bölüyor...

BÖLÜNMEK. Bölen de, Bölünen de. Sistemin Fitne Fırtınasında Savrulunca. Neydik- Ne İstedik- Ne Olduk- Kim Yaptının; Yaşananlarının Sonucunu Tartışırken. Görürler ki, Oluşan Yönetim; Olması İstenmeyenlerle Uyumlu. Danışıklı-Dövüşçü Yönetim Olur. Yaşaması da;Değirmene Su Taşıdıkça Olur."

Şefkat Çetin, Bu 'Şifreli' Sözlerle Ne Demek İstiyor?

MHP ve Ülkücüler Şefkat Çetin'e soruyor şimdi:

  • Ülkücüleri kim bölüyor?
  • Lejyonerlerce Fitne Değirmenine Su Taşınıyor. Biz Olmayanlar Bölüyor... Ne demek?
  • Danışıklı-Dövüşçü Yönetim Olur. Yaşaması da;Değirmene Su Taşıdıkça Olur.
  • Şefkat Çetin, Cumhur ittifakının yaşamasını ancak mhp ve ülkücülerin tek taraflı bir fedakarlık göstermesiyle mi yaşadığını söylemek istiyor?
  • Lejyonerler - Fitne Değirmeni - Biz olmayanlar - Danışıklı-Dövüşçü Yönetim?

Yorumlar (0)