Sosyal Medyanın En İyileri Ne Zaman Açıklanacak?

Türkiye’deki tüm marka ve ajansların sosyal medya performanslarını objektif verilerle ve jüri değerlendirmesiyle ölçen en kapsamlı yarışma için geri sayım başladı.

Medya 07.06.2021, 22:04 07.06.2021, 22:22
Sosyal Medyanın En İyileri Ne Zaman Açıklanacak?

Social Media Awards Turkey 2021 ödül töreni için geri sayım başladı. Social Media Awards Turkey 2021’de hem “Jüri Ödülleri” hem de “Veri Ödülleri” bölümünde kazanan markalar 9 Haziran’da online olarak gerçekleştirilecek törenle ödüllerine kavuşacak.

Marketing Türkiye ve BoomSonar iş birliğiyle bu yıl beşincisi düzenlenen, Türkiye’deki tüm marka ve ajansların sosyal medya performanslarını objektif veriler ve jüri değerlendirmesiyle ölçen en kapsamlı yarışma Social Media Awards Turkey 2021’de Kazananların 9 Haziran’da online olarak gerçekleştirielcek bir törenle açıklanacak. Yarışmada, sektörün birbirinden önemli isimlerinden oluşan jüri üyeleri, Jüri Başkanı Lize Karaboğa yönetiminde 1 Nisan 2020-1 Nisan 2021 tarihleri arasında sosyal medyada yayınlanan en başarılı çalışmaları kapsamlı kriterlere göre değerlendirerek kazananları belirledi.

“Grand Prix” sahibini bekliyor

“Jüri Ödülleri” bölümünde 24 kategoride kazanan projelerin ödüllerine kavuşacağı gecede tüm jüri üyelerinin ortak kararıyla belirlenen “Grand Prix” ve “En İyi Case Video” ödüllerini kazanan projeler de açıklanacak. Ödül töreninin sonunda açıklanan “Grand Prix” ve “En İyi Case Video” ödüllerini kazanan projeler, tüm seyircilerle birlikte bir kez daha izlenecek. Her yıl artan bir ilgiyle karşılanan Social Media Awards Turkey bu yıl bir rekora da imza attı. 810 başvurunun yapıldığı yarışma kendi alanında en çok projenin yarıştığı organizasyon oldu. SocialBrands Veri Analitiği Ödülleri bölümünde ise 50’ye yakın sektörde sosyal medyanın en başarılı markaları belirlenecek. Başvuru gerektirmeyen bu bölümde ödüller, markaların sosyal medyadaki performanslarını ölçen SocialBrands’in veri analitiği yöntemiyle belirlenecek.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)