Türk Milliyetçilerinin Sesi TÜRKGÜN Kadrosunda Kimler Var?

Türk milliyetçilerinin sesi TÜRKGÜN Gazetesi yayın hayatına başladı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli TÜRKGÜN Gazetesi'ne ilişkin ilk mesajını verdi.

Medya 26.09.2018, 21:03 10.08.2020, 00:04
Türk Milliyetçilerinin Sesi TÜRKGÜN Kadrosunda Kimler Var?

MHP ve Ülkücü Hareketin yeni sesi TÜRKGÜN Gazetesi güçlü kadrosuyla tüm Türkiyede bayilerde yerini aldı. Türkgün Gazetesi Ülkücü Hareketin yazılı basındaki en önemli boşluğunu dolduracağı belirtilerek, "Dürüst, namuslu, milli ve imanlı bir gazete olacağımıza söz veriyoruz." dendi.

Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Bahçeli'den Tam Destek

Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) yeni gazetesi Türkgün Türkiye'nin bütün bayiilerinde standlarında yerini aldı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Sosyal medya hesabından da verdiği mesajda “TÜRKGÜN kutlu olsun. Yayın hayatında başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

"İddialı ve farklıyız" diyen Türkgün Genel Yayın Yönetmeni Orhan Karataş ilk yazısında, "Dürüst, namuslu, milli ve imanlı bir gazete olacağımıza söz veriyoruz" dedi.

"Türkçe Düşün"

Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) yeni gazetesi Türkgün 25 Eylül'den itibaren bayilerde yerini aldı. TÜRKGÜN  Gazetenin sloganı, "Türkçe Düşün" olarak belirlendi. 

TÜRKGÜN İLK SAYISINDA Güne merahaba diyerek; "Biz tarafız ve tarafımız bellidir. Türk milletinin yanında duracak, bölünmez bütünlüğün yılmaz ve yorulmaz savunucusu olacak, bayrağın inmemesi,ezanın susmaması için canımızı ortaya koyacak, ihanetin, terörün, bölücülerin karşısına dikileceğiz" dedi.

ORHAN KARATAŞ: MİLLİ VE İMANLI OLACAĞIMIZA SÖZ VERİYORUZ

Karataş, "Gayret Bizden" başlığıyla yayımladığı ilk yazısında, TÜRKGÜN ile birlikte Türk basın hayatında yepyeni bir dönem başladığını Genç, dinamik, işinin erbabı, kararlı bir kadro ile yola çıktıklarını,Spordan sanata, siyasetten iş dünyasına, ekonomiden dış politikaya, eğitimden kültüre her şeyin bulunabileceğini belirterek, "dürüst, namuslu, milli ve imanlı bir gazete olacağımıza söz veriyoruz." dedi.

Merkezi İstanbul Kağıthane'de bulunan TÜRKGÜN Gazetesinin künyesinde yer alan isimler şöyle:

Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Varol, 

Genel Yayın Yönetmeni Orhan Karataş, 

Yazı İşleri Müdürü Mehmet Müftüoğlu, 

Ankara Temsilcisi Kadir Yıldız, 

Görsel Yönetmen Tolga Polat, 

Spor Servisi Uğur Tenekecioğlu

NOT: Kapsamhaber ailesi olarak TÜRKGÜN GAZETESİNE yayın hayatında başarılar diliyoruz.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (2)
Hamdi çalıskan 2 yıl önce
Allahrazı olsun emegi geçenlerden cıkaran lardan yazanlardan bende gönüllü Büyük kurutay gazetesinde yazardım kuçükte olsa Tekirdag cerkezköyde yasıyorum.Başarılardilerim
ilhan Gökçen 10 ay önce
Sabırsızlıkla beklediğimiz. Bizim sesimiz olan türkgünün her zaman başarılı olmasını canı gönülden diliyorum. teşkilatımıza hayırlı olsun