Uğur Dündar Sözünü Tutmadı

Sözcü Gazetesinde yazan Uğur Dündar sosyal medya hesabından sosyal medya kullanımına bir süreliğine ara vermeyi düşündüğünü belirterek dikkatleri üzerine çekti. Sonra ise geri adım atarak bu kararından vazgeçti

Medya 02.01.2021, 18:52 02.01.2021, 23:47
Uğur Dündar Sözünü Tutmadı

Uğur Dündar, Sözcü Gazetesinin Ayasofya haberi ardından “Yeni yıla -güzel dileklerimizin aksine- maalesef yine gerilimle girdik" diyerek, bu nedenle sosyal medya kullanımını bir süreliğine askıya alacağı paylaşımlarında bulunduktan bir zaman sonra geri adım atarak sosyal medya hesabını kapatmaktan vazgeçtiğini paylaştı.

Uğur Dündar'ın sosyal medya hesabından paylaşımı sosyal medya hesabını askıya alacağı paylaşımı şöyle: “Yeni yıla -güzel dileklerimizin aksine- maalesef yine gerilimle girdik Bu nedenle sosyal medya kullanımına bir süreliğine ara vermeyi düşünüyorum...” 

Bir zaman sonra Uğur Dündan şunları paylaştı; “Günaydın değerli dostlarım. Sizlerden gelen ısrarlı talep doğrultusunda sosyal medyaya devam kararı aldım. İlginize teşekkür ediyor ve bugünkü yazımı paylaşıyorum: "Çocukluğumu bindirdim tramvaya, o gitti ben kaldım yaya!.." dedi.

Uğur Dündar'ın Paylaşımları şöyle:

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)