Ülkücüye Terör Demek Ahmaklık, Hadsizliktir!

Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul Milletvekili ve TBMM Grupbaşkan vekili Celal Adan, Ülkücüler, Türklüğün uç beyi, en derine kök salmış çınar, en temiz gözeden fışkıran pınar olduğunu söyledi.

Medya 19.01.2021, 00:00 19.01.2021, 01:10
Ülkücüye Terör Demek Ahmaklık, Hadsizliktir!

Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli, "Nerede gazeteci kılıklı bir marjinal örgüt sevdalısı varsa, nerede terör ve bölücü meraklısı bir soytarı görülüyorsa hepsi bir olmuş, bir araya gelmiş MHP’ye çamur atıyor. Ne gam ne tasa, biz bunların alayına yeteriz, topunun tezgahını inançla bozarız." ifadeleri ardından MHP Grup Başkanvekili Celal Adan da sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak şunları söyledi: "Ülkü Ocakları; hem sinir ucu hem sınır ucudur. Ülkücüler ise Türklüğün uç beyidir. En derine kök salmış çınar, en temiz gözeden fışkıran pınardır. Çamur atanlar, yalnızca kendi alınlarına kara çalmıştır. Bozuk sicil ve ihanetlerinin hesabını, tarih ve millet önünde vereceklerdir."

Sosyal medya twitter adresinden Turan Altuner (Turamax) isimli klavye kabadayına, "Ülkücü Terör örgütünü savunmak ta bunlara kalmis iyi mi. Insanin bu saldirilar size müstehaktir diyecegi geliyor. Mhp ve ülkü ocakları terör yuvalarıdır. 50 yıldır o ülkede devlet destekli terör estirdiler, binlerce gencin, aydının katili terör örgütü bunlar. Kabul edin artik! " sözlerine cevaben, Milliyetçi Hareket Partisi (AR-GE) Genel Başkan Yardımcısı, MHP İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter; "Her gün yeni bir şerefsiz çıkıyor...Bitmediler gitti...MHP’ye ve Ülkü Ocakları’na terörün gölgesini düşürmek isteyenler gerçek düşman, asıl hain, su katılmamış alçaktır..." ifadelerine yer verdi.

Türkiye'nin yarım asırlık siyasi bir hareketini hadsiz ve ahlaksızca suçlayan Turan Altuner'e Tokat gibi bir diğer cevap ise MHP İstanbul il başkan yardımcısı Fatih Aydın'dan geldi; "Ahlaksız herif, herif dedimse lafın gelişi. Milyonlarca mensubu bulunan bir hareketi kimsin de kara çalmaya çalışıyorsun aşağılık varlık. Terör örgütü arıyorsan hdp orada Terör yuvası arıyorsan Kandil orada. Terör sevici arıyorsan CHP’de orada. İşine bak çapsız varlık."

Bu sözler karşısında ülkücülerden çok sert tepkiler geldi: işte bu tepkilerden bazıları şöyle:

MHP Başakşehir İlçe Kadın Kolları Başkanı Elif Küçük; "Senin gibilere bu ülke teslim edilse, bu vatan için can vermiş Atalarımız kabrinden fırlardı.Yaşasın MHP , yaşasın Ülkü Ocakları..."

Tuzla Belediyesi Mhp Meclis Üyesi - Trabzonspor Kongre Üyesi Volkan Beşiroğlu; " Ülkücüye terör demek ahmaklık, hadsizliktir! Ülkücü Şehitlerimizin sayesinde vatanın bekası korunmuştur. Bunu anlayacak vicdan Ve beyin olmaz sende Çünkü devletsizler ve milliyetsizler ve de Türk düşmanları tarafındır senin..."

Bunlar sadece sosyal medya da ülkücülerin tepkilerden bazıları...

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (1)
karacan 4 ay önce
Ülkücülere karşı haksızlık yapmayın. Bu büyük capsizliktir.