Alexa

Yandex, 23 Nisan'ı özel çalışmalarla kutladı

Yandex arama motorunun ana sayfasında Yandex Türkiye çalışanlarının çocukları tarafından çizilen özel bir 23 Nisan logo tasarımına yer vererek kutladı.

Yandex, 23 Nisan'ı özel çalışmalarla kutladı

Yandex, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı özel çalışmalarla kutladı. Türkiye çalışanlarının çocukları tarafından çizilen özel bir 23 Nisan logo tasarımına yer veren Yandex, Navigasyon’da 23 Nisan’a özel hazırlanan “Eğlence Parkları” kategorisinde çocukların keyifli vakit geçirebileceği oyun alanlarının rotalarında da yer aldı. 

Yandex Navigasyon’un kategoriler bölümünde İstanbul’daki eğlence parklarını kapsayan bir kategori yer alıyor. 23 Nisan’da çocuklarıyla birlikte güzel vakit geçirmek isteyen aileler, lunaparkların ve çeşitli oyun alanlarının yer aldığı eğlence parklarına bu kategori sayesinde kolayca rota oluşturabiliyor. 

23 Nisan günü Yandex Navigasyon’da herhangi bir noktaya rota oluşturanlar, bundan önceki iki yılda olduğu gibi hoş bir sürprizle karşılaşıyor. Kullanıcılar, navigasyonun sesli yönlendirme özelliğinde yapılan değişiklikle sevimli bir çocuk sesinden "Rota oluşturuldu. 23 Nisan'da mutlu yolculuklar dilerim" mesajını duyabiliyor. 

Yandex’in 23 Nisan logosuna tıklayanlar, Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ilgili içeriklere ulaşabiliyor. Yandex Türkiye çalışanlarının çocuklarının yaptığı 23 Nisan resimleri, Yandex’in sosyal medya kanallarında da yer alıyor. 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2019, 13:00
YORUM EKLE

banner325