Yiğit Bulut yine Salladı

A Haber’de Zeynep Bayramoğlu’nun sunduğu ‘Kadraj Özel’ programının konuğu Başdanışman Yiğit Bulut'tu

Medya 04.08.2014, 22:52 04.08.2014, 23:37
Yiğit Bulut yine Salladı

 A Haber’de Zeynep Bayramoğlu’nun sunduğu ‘Kadraj Özel’ programının konuğu Başdanışman Yiğit Bulut'tu  Bulut her zamanki bilmiş tavırlarıyla gündeme dair bir sürü açıklamalar yaptı. Bu açıklamalar içinde en enteresan olanı Cumhurbaşkanı Adayı Sayın İhsanoğlu'yla ilgili bölümdü.

Yiğit Bulut, İlgili haber kanalında yaptığı açıklama'da İhsanoğlunu gönderenle Dervişi gönderen ayni olduğuna dikkat çekerek şöyle diyor:

"2001 yılında DSP ve MHP ABD’den uçağa konan, uçağa Merkez Bankası Başkanı olarak binen, Türkiye’ye süper yetkili bakan olarak inen Kemal Derviş’in önünde ceket iliklemediler mi? Ha Derviş ha İhsanoğlu. İkisi de aynı uçağa konulan kişidir. Sadece etiketi değişiktir. Yurt dışından gönderilen ve budur arkadaş denilen isimlerdir bunlar. Yurt dışında Kemal Derviş’i kimler gönderdiyse, yurt içinde onu kimler karşıladıysa, hangi holding medyası onu nasıl başbakan yapacak şekilde senaryoları kaleme aldıysa, parti kurdurmaya çalıştıysa, cebine kim para koyduysa bugünkü ‘Çatı aday’ formülünün arkasında da aynı güç odakları vardır. Başka bir şey aramaya gerek yok."

Yahu arkadaş işinize gelmeyen bir şey olduğunda, paralel'in adamı veya amerikan uşağı diyorsunuz, veya israil yanlısı diyor çamur atıyorsunuz insanlara. 

Bu saydıklarımızla içli dışlı olan sizler değilmiydiniz? 

Bu ülke sizin babanızın çiftliği mi?

Hep sizler mi doğrusunuz?

"Cebine kim para koyduysa bugünkü ‘Çatı aday’ formülünün arkasında da aynı güç odakları vardır." derken Sayın İhsanoğlu'nun harcadığı paraların çeteresini mi tuttunuz? 

Türkiye'de televizyonlar, gazeteler, bilboard ve raketler gibi reklam araçlarını kimin posterleri, resimleri doldurmuş bir bakın lütfen! Bu değirmenin suyunun nereden geldiğini sormak yerine Türkiye'nin hiç bir yerinde AKP'li bir milletvekili kadar dahi reklamı olmayan İhsanoğlu'nun hangi harcamalarına göre bunu söyleyebiliyor sunuz? Sizin söylediğiniz gibi eğer birileri İhsanoğlu'nun cebine para koymuş olsaydı en az Başbakan ve  Cumhurbaşkanı Adayı Sayın Erdoğan kadar hatta yarısı kadar tanıtım yaptırması gerekmezmiy di?

Geçin bunları efendim geçin... 

Bildiğiniz başka şeyler konuşun.

Garabey


Yorumlar (0)
parçalı bulutlu