Youtube ile Sizde Milyonlarca Kişiye Ulaşarak Hedef Kitlenizi Genişletebilirsiniz

Medya 19.11.2020, 12:42 21.11.2020, 16:26
Youtube ile Sizde Milyonlarca Kişiye Ulaşarak Hedef Kitlenizi Genişletebilirsiniz

Youtube teknolojinin getirdiği ve sosyal medyanın en çok kullanılan video barındırma sitesi olma özelliği ile karşımıza çıkıyor. 15 Şubat 2005 tarihinden beri Paypal çalışanı 3 kişi tarafından kurulmuştur. Merkezi Amerika Birleşik Devletlerinde Kaliforniya şehri San Bruno’da dır. Kuruluşundan yaklaşık 2 sene sonra Google tarafından 1.65 milyon dolara satın alınmıştır. Dünyada ve Türkiye de sosyal ağlar statüsünde çok rağbet göre youtube içerik üreticileri ve markalaşmak isteyenlerin odak noktası olmuştur. Youtube video paylaşımları konusunda ve milyonlarca kişiye aynı anda ulaşmak için kullanılan büyük bir dijital sosyal platformdur. Abone olunan youtube kanalı için hedef kitle dâhilinde youtube 4000 saat satın al avantajı ile izlenebilirlik artırılır.

Youtube Üzerinden Nasıl Para Kazanılır?

Google tarihinin en büyük yatırımı olarak nitelendirilen youtube da kanal açarak video paylaşımları yapılmakta ve tüm dünyanın izlenebilirliğe sunulmaktadır. Youtube kanalında sürekli yapılan paylaşımların izleyiciye ulaşması için kanala üye olmak gerekmektedir. Üyeler üzerinden izlendikçe, beğeniler aldıkça ve paylaşıldıkça para kazanılma olanağı sunulmuştur. Özellikle markalaşma yolunda ciddi bir platform olan youtube ünlü yâda ünsüz herkes tarafından kullanılır bir uygulamadır. Çekilen videoların yüklenerek tüm dünyada seyredilmesini sağlanmaktadır.

Youtube Aboneliği Nasıl Olur?

Sosyal mecrada ilgi alanlarına göre istenilen video içeriği yüklenmektedir. Tek şart 18 yaşından büyük olmak ve telif hakkı ihlali taşımayan içeriklerin yüklenmesine izin verilmektedir. Sadece yetişkinler için değil çocuklar içinde çeşitli video içerikleri bulunmaktadır. Flash video formatı kullanılarak izlenen youtube kanal sahipleri linkinden youtube abone satın al desteğinden de faydalanabilmektedir. İzleyici ve abone sayısını artırmak için büyük bir atılım olmuştur.

Youtube İzlenebilirliği Nasıl Artırılır?

Youtube kanalını açan kişiler kendi geliştirdikleri içerik videolarını, bireysel olarak yaptıkları amatör klipleri, sanatçı ve yayıncıların klipleri, filmleri, dizileri ile televizyon programları ve müzik yayınlarını izleyicilerle istediği zaman seyredebilecekleri şekilde buluşturmaktadır. Günde yaklaşık 65.000 adet yeni içerik yüklenmekte ve dünya genelinde 100 milyon kişiye yakın video klip, youtube üzerinden izlenilmektedir. Durum böyle olunca youtube izlenme satın al linkleri de çokça ziyaret edilmektedir. İzleyenlerin yorumlarına da açık olan youtube içeriklerinde kanal sahibi istediği yorumları silebilir. Her türlü abonelik ve izlenme ile saat satın alımları seçenekleri için https://youtubeabonesi.com/ adresinden destek alabilirsiniz.

Yorumlar (0)