YouTuber Sabri Alakuş Acı Biber Videolarıyla Gündeme Oturdu

Medya 02.02.2023, 11:25
YouTuber Sabri Alakuş Acı Biber Videolarıyla Gündeme Oturdu

Dünyanın en acı biberi CAROLİNE REAPER ve Acı Sos yeme challenge videoları ile uzun bir süre gündemi meşgul etmişti. En acı biberi yiyenlerin ilginç tepkileri sosyal medyanın da odağındaydı. YouTuber ve TikToker Sabri Alakuş da acı biber akımına katıldı. Bu videolardan en çok konuşulanlar ise Dragon's Breath ve Coralina Reaper yemesi oldu.

Genç sosyal medya fenomeni Sabri Alakuş, en acı biberleri yeme adlı çektiği videolarla son dönemde adından söz ettiriyor. Acı biber ve hikayeli videoları ile ünlenen Sabri Alakuş, en tehlikeli acı biber videoları ile oldukça gündemde. Ve birçok dizi oyuncusu , Youtuberlar ve tiktokerlar ona meydan okumaya hâlâ devam ediyor.

Fakat Dünyanın en acı biberlerinden biri olan ve şuana kadar sadece 10 kişinin yediği Dragon's Breath yerken çektiği video kısa sürede milyonlarca kişi tarafından izlendi ve TÜRKİYE ACI ŞAMPİYONLUĞUNU ortaya koydu...

HERKESE MEYDAN OKUYOR

TikTok fenomenleri bu tarz challengelar yaparken mutlaka birbirlerine meydan okumayı unutmuyorlar. İstanbul'da yaşayan Sabri Alakuş' da herkese meydan okuyor ve bu akımı yapmaya davet ediyor. Kendisinin yediği acı biberlere kimsenin dayanamayacağını iddia ediyor. Bazı ünlü oyuncular da akıma katılıp videosunu çekti. En acı biberleri gözünü kırpmadan yiyen sosyal medya fenomeninin videoları kısa sürede milyon izlenmelere ulaştı.

30 GÜNDE 65 MİLYON İZLENDİ

Kendisi Türkiye Acı Şampiyonu olarak tanınan Alakuş, sadece Youtube kanalı için 2023 Ocak ayında 65 milyon civarı görüntüleme elde etti. Kısa sürede 140 bin aboneyi geride bırakan Sabri Alakuş'un şimdiki hedefi Dünya şampiyonluğu ve 1 milyon abone olmak. Genç fenomenin TikTok platformunda da 180 bin takipçisi var.

Sabri Alakuş Kimdir?

Ünlü Youtuber Sabri Alakuş, 28 Ocak 1999'da İstanbul’da dünyaya geldi ve burcu kova. Aslen Mardinli'dir. 23 yaşında olan Alakuş, Youtube, Instagram ve TikTok üzerinden çalışmalarda bulunan bir isim. İstanbul'da yaşantısına devam eden Alakuş, Youtuber olarak kariyer hayatını şekillendirdi. Youtube üzerinde kendisine ait bir hesabı bulunmakta olup hesabı üzerinden eğlence, vlog ve komik skeç videoları çekmektedir.

Yorumlar (2)
Ömer 2 ay önce
Abi sulu ketçap içiyo 1 tane Caroline Reaper yemedi en iyisi Alfa hepsi sahte Caroline reaper
KRALBASS0 2 ay önce
O DÜNDEN ACILARIN KRALI