Yuso Media Agency Kurucusu Yusuf Yiğit: Pandemi sürecinde yazılımcıların önemi arttı

Yuso Media Agency Kurucusu Yusuf Yiğit: Pandemi sürecinde yazılımcıların önemi arttığını belirtti.

Medya 13.08.2021, 23:20 14.08.2021, 00:02
Yuso Media Agency Kurucusu Yusuf Yiğit: Pandemi sürecinde yazılımcıların önemi arttı

Koronavirüs sonrası değişen dünyada dijital sektör ve yazılımcıların önemli hale geldiğini söyleyen Yusuf Yiğit. Koronavirüs, dünyayı dijital sektöre yönlendirdi. Pandemi sürecinde yazılımcıların önemi arttı" dedi.

Covid-19 (Pandemi) dönemi ile birlikte yeni dünyaya geçiş yapıldığını ifade eden Genç Yuso Media Agency Kurucusu ve Girişimci Yusuf Yiğit , "Elbette yaşanan birçok olumsuzluk oldu ama bunların yanında tüm sektörler, "Dijitalleşme" ile tanıştı." diye konuştu.

Yusuf Yiğit, bu yeni dönemde girişimcilerin temassız teslimat, Start-Up projeler, e-ticaret siteleri gibi alanlara yöneldiklerini belirterek "Pandemi öncesinde kredi kartıyla online alışveriş yapmaya çekinen insanlar, yeni girişimleri için öncelikle online alışveriş sürecini tamamladılar" dedi.

"YAZILIMCILARIN DEĞERİ ORTAYA ÇIKTI"

Bu dönemin kendisi gibi yazılımcıların değerini ortaya çıkardığını kaydeden Yusuf Yiğit, "Pandemi öncesi bazı firmalarla dijital potansiyelin farkına varılması konusunda neredeyse saatlerce süren toplantılar yapıyorduk. Artık bu durum tamamen tersine dönmüş durumda" diye konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (2)
Samet iyidoğan 6 ay önce
Cok doğru bi tesbit yusuf yiğit
Samet can 6 ay önce
Yusuf Yiğit Hocam Çok Bilgili Bir İnsan Çok Değerlidir.