25 Haziran Sabahı Güçlü bir Türkiye, Güçlü Bir Manisa İle Uyanacağız

Mİlliyetçi Hareket Partisi Manisa Milletvekili Adayı Nurullah Savaş, Cumhur İttifakı’nın neden kurulduğunu vatandaşlara anlattıklarını belirterek, "Allah’ın izniyle 25 Haziran günü güçlü bir Türkiye, güçlü bir Manisa ile uyanacağız." dedi.

MHP 08.06.2018, 23:25 08.06.2018, 23:37
25 Haziran Sabahı Güçlü bir Türkiye, Güçlü Bir Manisa İle Uyanacağız

MANİSA HABERLERİ - Her iftarda bir başka ilçe ve mahallede vatandaş ile buluşarak iftar yapan MHP Manisa Milletvekili Adayı Eczacı Nurullah Savaş vatandaşların ilgisini üzerinde topluyor. Yaptığı dikkat çeken konuşmalarla vatandaşlara güven veren Savaş, her gittiği yerde, 24 Haziran seçimlerinin bir dönüm noktası olduğunu özellikle belirtiyor.

Nurullah Savaş, Sarıgöl MHP İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programında konuşan Milletvekili Adayı Nurullah Savaş, yüzyıllardır Anadolu toprakları üzerinde oyunlar oynandığını ifade ederek şunları söyledi:

25 Haziran'da Manisa, Güçlü Bir Türkiye İle Uyanacak

“24 Haziran seçimleri Türkiye’nin bölgesindeki rolünü, gücünü belirleyeceği bir seçim olacaktır. Yüzlerce yıldan beri haçlı ordusu ile başlayan ve FETÖ, PKK, DEAŞ ile devam eden Anadolu’yu parçalama çalışmaları Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin net duruşu ve tavrı ile adeta bozguna uğramıştır. Bizde bu partinin bir adayı olarak bu oyunların nasıl bozulduğunu ve Cumhur İttifakı’nın neden kurulduğunu vatandaşlarımıza anlatıyoruz. Allah’ın izniyle 25 Haziran günü güçlü bir Türkiye, güçlü bir Manisa ile uyanacağız. Sizlerin desteği ile Manisa’da MHP Bayrağını dalgalandıracağız.”

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
parçalı az bulutlu