Antalya’da düzenlenen Başkanlar Toplantısı Sona Erdi

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi tarafından Antalya’da düzenlenen İl Başkanları ve Belediye Başkanları Ortak Toplantısı, sona erdi.

MHP 21.04.2019, 19:18 21.04.2019, 20:03
Antalya’da düzenlenen Başkanlar Toplantısı Sona Erdi

Antalya’da düzenlenen İl Başkanları ve Belediye Başkanları Ortak Toplantısı sona erdi.

MHP Genel Merkezi tarafından Antalya’da düzenlenen İl Başkanları ve Belediye Başkanları Ortak Toplantısı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin kapanış konuşmasıyla son buldu.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve genel merkez yöneticilerinin tam kadro katıldığı toplantıya Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP Manisa İl Başkanı Ömer Baysal, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk ve Selendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş da katıldı. Toplantının ikinci gününde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, kapanış konuşmasını gerçekleştirdi.

“Çalışmaktan gocunmayacağız”

Teşkilat üyelerine çağrıda bulunan Genel Başkan Bahçeli, bir, diri ve iri olmalarını istedi. Cumhur İttifakı'nın 2023 lider ülke Türkiye'yi inşa etmek için seferde olduğunu söyleyen MHP Genel Başkanı Bahçeli, her milliyetçi ve ülkücünün Türkiye Cumhuriyeti'nin meşakkatle kazandığı hak edilmiş ve çağdaş bir değer olan demokrasiye sonuna kadar bağlı olduğunu kaydetti. Toplantının sona ermesinin ardından Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP Manisa İl Başkanı Ömer Baysal, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk ve Selendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş, MHP Lideri ile günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)