Asarcık Ülkü Ocakları İdlib Şehitleri İçin Mevlit Okuttu

Asarcık Ülkü Ocakları, 27 Şubatta Suriye'nin İdlib kasabasında yapılan hain saldırıda şehit olan Mehmetçiklerimiz için Mevlit programı düzenledi.

MHP 06.03.2020, 15:28
Asarcık Ülkü Ocakları İdlib Şehitleri İçin Mevlit Okuttu

Asarcık Ülkü Ocakları, 27 Şubatta Suriye'nin İdlib kasabasında yapılan hain saldırıda şehit olan Mehmetçiklerimiz ve Barış Kalkanı Harekâtına katılan Kahraman Türk Askerleri için akşam namazına müteakiben Mevlit programı düzenledi. Programına yoğun ilgi oldu. Programın ardından Asarcık Ülkü Ocakları cami avlusunda lokma tatlısı dağıtımı gerçekleşti.

Program sonrası konuşan Asarcık Ülkü Ocakları Başkanı Sayın Fatih BENZER, “Yüce Rabbimden en büyük isteğim Ülkemizin birlik ve beraberliğini, huzur ve güvenliğini daim etmesidir. Her koşulda yüce Türk Milletinin ve Türkiye Cumhuriyetinin yanında olan Ülkücü Hareket olarak tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına ve yüce Türk Milletine sabır niyaz ediyorum. Hayatlarının baharında ülkemizin bölünmez bütünlüğünü korumak için kara toprağa giren şehitlerimize hakkımızı ödeyemeyiz. Allah hepsinden razı olsun” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)