Alexa
banner314

"Asker ve Polisimize Özel Harekat ve Operasyon Tazminatları Acil Ödenmelidir!"

MHP Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter, Vatan savunması ve terörle mücadelede kahramanca görev yapan asker ve polisimize hala ödenmeyen özel harekat ve operasyon tazminatları acil olarak ödenmesi gerektiğini söyledi.

"Asker ve Polisimize Özel Harekat ve Operasyon Tazminatları Acil Ödenmelidir!"

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yönter, bu yıl yenilenmesi ve ödenmesi gereken 2018 yılının Mayıs ayına gelinmiş olmasına rağmen asker ve polisimize halen ödenmeyen özel harekat ve operasyon tazminatlarının ivedi olarak ödenmesine yönelik çalışmaların yapılmasını Maliye Bakanı, Sayın Naci Ağbal’a bir yazıyla iletti.

Yönter, Maliye Bakanı, Sayın Naci Ağbal’a göndermiş olduğu yazısında:  “Özel Harekat ve operasyon tazminatı (terör tazminatı) en son 2015 yılında onaylanarak, 01.01.2015 tarihinden 31.12.2017 tarihine kadar yaklaşık 40 ilimizde görev yapan asker ve polislerimize ödenmiştir. 375 sayılı KHK’nın 28. maddesine istinaden ödenen özel harekat ve operasyon tazminatları üçer yıllık periyotlar halinde yenilenmektedir. Ancak bu yıl yenilenmesi ve ödenmesi gereken tazminatlar 2018 yılının Mayıs ayına gelinmiş olmasına rağmen asker ve polisimize ödenmemiştir.

Tazminatların 2018 yılının Mayıs ayına gelinmiş olmasına rağmen ödenmemesi nedeniyle asker ve polisimizden çok sayıda mesaj ve şikayet almaktayım. Terörle mücadelede ve vatan savunmasında kahramanca ve fedakarca görev icra eden asker ve polisimiz düzenli bir şekilde ödenen tazminatlara güvenerek borçlanmış, uzun vadeli yatırımlara girmiştir. Ancak 2018 yılının Mayıs ayına gelmemize rağmen tazminatların halen ödenmemesi nedeni ile asker ve polisimiz büyük bir ekonomik mağduriyet yaşamaktadır. Tarafıma ulaşan çok sayıda asker ve polisimiz evlerine icraların geleceğini, tazminatların halen yatırılmaması nedeniyle büyük mağduriyet yaşadıklarını ifade etmektedirler. ” dedi.

ASKER VE POLİSİMİZİN DAHA FAZLA MAĞDUR OLMAMASI İÇİN HALEN ÖDENMEYEN ÖZEL HAREKAT VE OPERASYON TAZMİNATLARI İVEDİ OLARAK ÖDENMELİDİR!

Yönter yazısının devamında “Tarafıma ulaşan çok sayıda talep ve şikayet nedeniyle vatan savunması ve terörle mücadelede kahramanca görev yapan asker ve polisimizin daha fazla mağdur olmaması için halen ödenmeyen özel harekat ve operasyon tazminatlarının ivedi olarak ödenmesine yönelik çalışmaların yapılması” gerektiğini belirtti.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2018, 18:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Danny Meister
Danny Meister - 4 ay Önce

BÖLÜM KREDI LENDERENIN BENIM YÜKLENMESINE YÖNELIK

Benim adim Danny Meister, ABD vatandasi. 4 farkli Internet uluslararasi borç vericisi tarafindan aldatilmistim, hepsi bana hiçbir sey getirmeyen ve olumlu sonuç vermeyen çesitli ücret ödemeden bana bir kredi vermeye söz veriyorlar. Zor para kazandim kaybettim. Bir gün gözlerim gözyaslariyla internette gezinirken, ayni zamanda aldatilmis ve sonunda YUSUF MUSTAFA LOJAN HIZMETLERI (yusuf.mustafa09390@gmail.com) adindaki okunakli bir kredi sirketine baglanan bir adamin ifadesine rastladim. Sonunda ödünç aldim, bu yüzden ayni kredi sirketiyle iletisime geçmeye karar verdim ve onlara bana, daha fazla aci vermekten baska bir sey yapamayan 4 farkli kredi verene tarafindan nasil kandirildigimi anlattim. Sirkete posta yoluyla açiklarim ve bana söyledikleri tek sey aglamamakti çünkü kredi borcunu kendi sirketlerine alacagim ve ayrica onlarla iletisime geçmek için dogru bir tercih yaptim. Kredi basvuru formunu doldurdum ve talep edilen her seyle devam ettim.Ben ve ben, Bay Gary Mark tarafindan yönetilen bu büyük Firma (YUSUF MUSTAFA LOJAN HIZMETLERI) tarafindan 270.000 TL bir kredi miktari verildi ve burada YUSUF MUSTAFA KREDI HIZMETLERI bana bir kredi verdi, çünkü ben kendime söz verdim, bugün mutluyum. Internet üzerinden nasil borcumu kazandigimi ifade edecegim. Yusuf.mustafa09390@gmail.com adresinden ödünç verdiginiz kredi için acilen nazik ve hizli bir sekilde YUSUF MUSTAFA LOJAN HIZMETLERI'ne bir kredi isteyip istemediginizi ögrenin: yusuf.mustafa09390@gmail.com

TEMAS
YUSUF MUSTAFA KREDI HIZMETLERI
E-posta: yusuf.mustafa09390@gmail.com
Onun Whatsapp Telefon Numarası: +1 (929) 267-7281

Michelle Vick Amerika
Michelle Vick Amerika - 4 ay Önce

NASIL MOM BENIMDEN ÖDENECEGIMIN SÜPHESI

Good Day, Ismim Michelle Vick Amerika Birlesik Devletleri vatandasiyim, 4 farkli Internet uluslararasi borç vericisi tarafindan aldatildiktan sonra bana isik gösterdi iyi Kredi Arttirici tanikligini ispatlamak istiyor, hepsi sonra bana bir kredi vermeye söz verdiler. Bana hiçbir sey getirmeyen ve hiçbir olumlu sonuç alinamayan bir sürü ücret ödememi sagladi. Zor para kazandim kaybettim ve toplam 10.000 TL oldu. Bir gün, Internet'te tarama yaparken, ayni zamanda aldatilmis ve sonunda YUSUF MUSTAFA LOAN SERVICE (yusuf.mustafa09390@gmail.com) adli yasal bir kredi sirketine baglanan bir taniklik adamiyla karsilastigimda, nihayetinde Kredi verdi, bu yüzden ayni kredi sirketiyle iletisime geçmeye karar verdim ve daha sonra bana daha fazla aci çektirmek için baska bir sey yapmayan 4 farkli kredi vereni tarafindan nasil kandirildigimi anlatti. Sirkete posta yoluyla açiklarim ve bana söyledikleri tek sey aglamamakti çünkü kredi borcunu kendi sirketlerine alacagim ve ayrica onlarla iletisime geçmek için dogru bir tercih yaptim. Kredi basvuru formunu doldurdum ve benden talep edilen her seyle basladim ve YUSUF MUSTAFA tarafindan yönetilen bu büyük Firma (YUSUF MUSTAFA LOJANSI SERVISI) tarafindan 600,000.00 TL kredi verildi ve burada bugün ailemle mutluyum, çünkü YUSUF MUSTAFA LOAN SERVICE bana kredi verdi, bu yüzden kendi kendime söz verdim, internette nasil borcumu ödedigime dair taniklik yapmaya devam edecegim. Acilen bir krediye ihtiyaciniz var mi? YUSUF MUSTAFA LOAN SERVICE'e simdi kredi ile bagislayin. E-posta yoluyla: (yusuf.mustafa09390@gmail.com) Diger insanlar da ayni dürüst lende üzerinde taniklik yaptigini düsünüyorum Onun Whatsapp Telefon Numarası: +1 (929) 267-7281

Sharon Vivian
Sharon Vivian - 4 ay Önce

Yasamim Nasil Dönüstürüldügüm Üzerine Vaat (yusuf.mustafa09390@gmail.com)

Merhaba arkadaslar!!! Benim adim Sharon Vivian. 2 farkli Internet uluslararasi kredi verenden aldatildiktan sonra bana isik veren iyi Kredi Arttiraninin tanikligini istedim, hepsi bana hiçbir sey getirmeyecek ve hiçbir olumlu sonuç alinamayan çok miktarda ücret ödemeden bana bir kredi verecegime söz verdiler. Zor para kazandim kaybettim ve toplamda 8,000TL oldu. Bir gün, ayni zamanda aldatilmis ve sonunda Yusuf Mustafa Mali Destek Hizmeti ve e-posta (yusuf.mustafa09390@gmail.com) adli yasal bir kredi sirketine baglandigimda taniklik yapan bir kadinla karsilastigimda hayal kirikligi yasayan internet üzerinden tarama yaparken Nihayetinde kredi aldim, bu yüzden ayni kredi sirketiyle iletisime geçmeye karar verdim ve onlara bana, daha fazla aci çektirmekten baska bir sey yapmayan 2 farkli kredi vereni tarafindan nasil kandirildim üzerine hikayemi anlattim. Sirkete posta yoluyla açiklarim ve bana söyledikleri tek sey aglamamakti çünkü kredi borcunu kendi sirketlerine alacagim ve ayrica onlarla iletisime geçmek için dogru bir tercih yaptim. Kredi basvuru formunu doldurdum ve benden talep edilen her seyle doluyum ve Sayin Yusuf Mustafa Tanri'dan korkan kadinlar tarafindan yönetilen bu harika Firma (Yusuf Mustafa Finans Kredisi Servisi) tarafindan borçlandigim için 65,000.00TL tutarinda bir borçlanma sansi verdim ve burada Bu sirket bana bir kredi verdi çünkü ben bugünün mutluyum, bu yüzden kendi kendime söz verdim, internet üzerinden nasil borcumu kazandigim konusunda taniklik yapmaya devam edecegim. Acilen bir borca ??ihtiyaciniz var mi? Nazik ve hizli bir sekilde iletisim kurun Bu büyük sirket e-postayla kredi için simdi: (yusuf.mustafa09390@gmail.com) o nazikçe içindir. Iyi sanslar.Onun Whatsapp Telefon Numarası: +1(929) 267-7281

Maria Carols
Maria Carols - 4 ay Önce

Tanri'nin Iyiligine Verdigi Zararin Ifadesini Paylasmaya Söz Veriyorum

Merhaba,

Ben Maria Carols, su anda Texas sehiri ABD'de yasiyorum. Dört çocugu olan bir dulum ve Mayis 2015'te maddi duruma kapildim ve faturalarimi ödemek ve yeniden finanse etmek gerekiyordu. Çesitli kredi firmalarindan hem özel hem de kurumsal bankalarla kredi aramaya çalistim ama asla basarili olamadim ve çogu banka kredimi reddetti. Ancak Tanri ona göre, Tanri'nin bir kadina, 850,000 ABD Dolari tutarinda bir kredi veren özel bir kredi verendim ve bugün bir isyeri sahibi oldugumu ögrendim ve su anda herhangi bir firmaya basvurmaniz gerekirse çocuklarim su an iyi gidiyor. Teminatsiz bir krediyi teminat altina almak, kredi kontrolü yapmamak, sadece% 3 faiz oranina sahip bir imza yetkilisi yoksa daha iyi ödeme planlari ve takvimi için lütfen Sayin Yusuf Mustafa (yusuf.mustafa09390@gmail.com) ile irtibata geçiniz. Bunu yaptigimin farkinda degil ama simdi çok mutluyum ve insanlar hakkinda onun hakkinda daha fazla bilgi vermeye karar verdim, ayrica Tanri'nin onu daha çok korusun diye istiyorum. Ona e-posta yoluyla ulasabilirsiniz. yusuf.mustafa09390@gmail.com Onun Whatsapp Telefon Numarası: +1 (929) 267-7281

banner307

banner313