Alexa

Av.Ali Korkmaz: Artık Ben Özgür Biriyim

Görevinden alınan Milliyetçi Hareket Partisi Samsun- İlkadım İlçe Başkanı Av. Ali Korkmaz’dan sitem dolu paylaşım.

Av.Ali Korkmaz: Artık Ben Özgür Biriyim
banner327

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun- İlkadım İlçe Başkanı Av. Ali Korkmaz, Facebook’tan “Hayır”cı paylaşımından sonra dün görevinden el çektirilmişti.

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin'in yazılı bir basın açıklaması yaparak; “MHP İlkadım İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu, İlçe Başkanının kendi şahsi sosyal medya hesabından yapmış olduğu açıklamanın partimizin genel politikası ile aykırılığı sebebiyle, Genel Merkezimizin kararına istinaden bugün itibari ile görevine son verilmiştir.” dedi.

Av. Ali Korkmaz, sosyal paylaşım sitesi facebook adresinden, biraz önce yaptığı açıklamada; artık sıradan bir ülkücü, milliyetçi, vatansever, Müslüman bir fert olduğunu ifade etti.

Korkmaz'ın sosyal paylaşım sitesinden verdiği mesaj şöyle:

Artık ben özgür bir bireyim. Dünyaya 1 kere geliyoruz. İnanın bu dünyada hürriyet kadar değerli çok az şey var. Her türlü hürriyet yani… Şimdi ne iktidarım ne de muhalefetim. Sıradan bir ülkücü ,milliyetçi ,vatansever müslüman ferdim. Artık söylediklerim ve yazdıklarım sadece beni bağlar; hiç bir kurumu ilgilendirmez; hiç bir kurum lehine ya da aleyhine faaliyet yapmam. Ben fikirlerimi paylaşırım. Kimin lehine, kimin aleyhine olur bilmem. Lütfen siz de benim gibi yapın. Yani kişileri kurumları tartışmayalım Bu vatanı gerçekten seviyorsak. Fikirleri projelleri çözüm önerilerini konuşalım. Tabii olanlarla… 


O halde ilk paylaşımımı yapayım.
Milliyetçilik milletin birliğini dirliğini düşünüp ona göre davranmaktır değimli? Kısmen böyledir en azından. Şimdi ortama bir bakalım. Arda TURAN, Rıdvan DİLMEN aslında sporcu olmalarına rağmen bu milletin büyük bir kısmının ortak değeridir, değil mi?

Peki ne bu hal?

Bu kardeşler evet diyeceklerini açıkladılar diye hayırcı kesim tarafından topa tutuluyor. Yani ortak değerlerimize bile anlayış yok. O zaman bu yapılan iş yani Anayasal değişiklik faaliyeti daha baştan bizi bölüp kutuplaştırmıyor mu sizce? O zaman bu faaliyeti milliyetçiliğimizin neresine sığdıracağız. Bence vazgeçelim bundan. Ne yapılması gerektiğini ben daha önce açıkladım. Yine açıklayacağım. Hiç bir gerçek vatanseverin benim önerilerime hayır diyeceğini sanmıyorum.

Av. Ali Korkmaz; görevinden alınmasının ardından şahsi hesabından yaptığı açıklama şöyle:

“Anayasal değişiklikle ilgili görüşlerimin genel merkez yönetimiyle çelişmesi nedeniyle görevden alınmış bulunmaktayım hayatım boyunca bana verilen emaneti verene karşı kullanmadım. Bu yüzden bu tasarrufu normal karşılıyorum muhalif değilim hiç olmadım ama muhaliflerden daha sert eleştirilerim oldu yine olur.ama bana göre muhalefet bu ülkede " sen kalk ben oturayım" davasına dönmüştür.”


Düşünce ve ifade hürriyetime düşkünlüğüm nedeniyle bu gelişme benim için de olumludur.
Kimseye kırgın kuskun değilim.ideallerime koltukla sahip olmadım.taşımak için de koltuga ihtiyacım yok..
Bu gelişmenin başka turlu yorumlanmamasını ,kullanılmamasını tüm basın mensuplarından rica ediyorum. 
 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2017, 17:05
YORUM EKLE