Alexa


Bahçeli; 'Bize göre en uygun moderatör Didem Arslan Yılmaz' dır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabı Twitter'den yaptığı paylaşımda, "Şayet İsmail Küçükkaya'nın moderatörlüğü kesinleşirse 16 Haziran Pazar akşamı 21.00'den itibaren televizyon izlemeyeceğim." dedi.

MHP 11.06.2019, 01:15 12.06.2019, 21:22
Bahçeli; 'Bize göre en uygun moderatör Didem Arslan Yılmaz' dır

AK Parti Belediye Başkan adayı ile CHP'li rakibi Ekrem İmamoğlu'nun birlikte çıkacakları canlı yayın programına yönelik sosyal medya adresinden açıklamada bulunan MHP Lideri Devlet Bahçeli; "Şayet İsmail Küçükkaya'nın moderatörlüğü kesinleşirse 16 Haziran Pazar akşamı 21.00'den itibaren televizyon izlemeyeceğim. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adaylarının tartışmasını takip etmeyeceğim"dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli, sosyal medayada ki twitter hesabından ortak yayınla ilgili görüşlerini paylaşarak, "Bize göre en uygun moderatör Didem Arslan Yılmaz'dır" dedi.

MHP lideri Devlet Bahçeli, isim kullanmadan, Binali Yıldırım'ın Diyarbakır'da kullandığı 'Kürdistan' açıklamalarını eleştirerek, "Türkiye’de Kürdistan ve Lazistan yoktur. Bundan sonra da olamayacaktır. Olması yönünde heveslenenler varsa karşılarında daima Milliyetçi-Ülkücü Hareketi bulacaklardır. Sözümüzden dönmedik, sevdamızdan ödün vermedik, özümüzün öğütülmesine müsaade etmedik. Dünden bugüne duruşumuz aynıdır" ifadelerini kullanan MHP Genel Başkanı Bahçeli, "MHP milli bekamızın amansız savunucusudur" dedi.

"Şayet İsmail Küçükkaya’nın moderatörlüğü kesinleşirse, bilinsin ki, 16 Haziran 2019 tarihinde 21.00’den itibaren televizyon izlemeyeceğim, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adaylarının tartışmasını takip etmeyeceğim. MHP hakkın, haklının, halkın ve haysiyetin tarafındadır".

"Bu şahsın Cumhur İttifakı ve MHP’ye husumet besleyen tavrı açıktır, bilinmektedir. Tarafsız değildir, samimi değildir, yeterli hiç değildir. Kaldı ki, FOX TV’nin yayın çizgisi de bulanık ve sorunludur". ifadelerini kullanan bahçeli, "Sayın Binali Yıldırım ile Sayın Ekrem İmamoğlu’nun 16 Haziran 2019 Pazar günü saat 21.00’de televizyonda karşı karşıya gelecekleri, moderatörün de sözde gazeteci İsmail Küçükkaya’nın olacağı bugün belli olmuştur. Hayret etmemek mümkün değildir!" dedi.

"BİZE GÖRE EN UYGUN MODERATÖR"

"Bize göre iki adayın katılacağı televizyon programının en uygun moderatörü sakin, sabırlı, anlayışlı ve tarafsız yönleriyle temayüz etmiş Sayın Didem Arslan Yılmaz’dır. Tartışmaları ustalıkla yöneten, birikim ve tecrübesiyle öne çıkan Sayın Yılmaz’ın seçilmesi kanaatimce doğru olurdu".

Habertürk TV programcısı Didem Arslan Yılmaz ise, Twitter hesabından, MHP Lideri'nin kendisi hakkındaki görüşlerine teşekkür ederek, "İki değerli adayın Sayın Binali Yıldırım ve Ekrem İmamoğlu‘nun birlikte katılacağı programın tarafsız ve adil bir platformda yapılması gerektiğini söyleyen Sayın Dr. Devlet Bahçeli'yei ‘ye, HaberturkTV’ye, yöneticilerimize ve tarafıma güveninden dolayı çok teşekkür ediyorum." dedi.

"KRİPTO BEDBAHLAR"

"Milliyetçi Hareket Partisi’ni mesnetsiz yere eleştirenler, suskunluğumuzu yanlışa yoranlar, olgunluğumuzu ve sağduyumuzu tersten okuyanlar köksüzlüğe, kimliksizliğe, kozmopolit emellere hizmet eden kripto bedhahlardır. Bunlarla mücadelemiz ise sonuna kadar devam edecektir".

Kaynak: Twitter

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P