Bahçeli'den 'KOVİD-19' Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ sosyal medya hesabı twitter üzerinden mesajlar verdi. BAHÇELİ, 'Sağlık Bakanımıza, Bilim Kurulu’muza, doktorlarımıza, hemşirelerimize, hasta bakıcılarımıza ve diğer tüm sağlık çalışanlarımıza şükranlarımı sunuyorum' dedi.

MHP 19.12.2020, 19:31 19.12.2020, 21:16
Bahçeli'den 'KOVİD-19' Mesajı

"Türkiye bir yandan vandal emellerle diğer yandan da virüsün habis etkisiyle başa çıkacak, bu muvaffakiyetle 2021 yılı yeni ve huzur dolu bir dönemin miladı olacaktır." ifadelerini kullanan MHP Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ sosyal medya hesabı twitter üzerinden mesajlar verdi.

Felaketin çapı büyük olsa da, göğüsleyecek dirayetimiz vardır

KOVİD-19 hastalığıyla mücadele tavsamadan, tavize uğramadan, tehire meydan bırakmadan kararlılıkla devam ettiğini belirten Bahçeli,"İnancım odur ki, bu musibeti, bu hastalığı başta milletimiz olmak üzere tüm insanlık yenecek, virüsün enkazı kaldırılacak, yaralar gecikmeksizin sarılacaktır. Bilimin imkânlarıyla, tıbbın çareleriyle, sabrın asaletiyle, duanın gücüyle bu zorlu günler aşılacaktır. Felaketin çapı büyük olsa da, göğüsleyecek dirayetimiz vardır. Salgının ağırlığı fazla olsa da, kaldıracak irademiz vardır. Başarmanın dışında bir seçeneğimiz de yoktur." dedi.

Hastalıkla mücadele çetin ve meşakkatli olduğunu, Süreç içinde arzu edilmeyen gelişmeler vuku bulduğunu, Bu kapsamda Gaziantep'te özel bir hastanenin KOVİD-19 yoğun bakım ünitesinde oksijen tüpü kaynaklı meydana gelen bir patlama çok üzücü sonuçlara neden olduğunu belirten Devlet Bahçeli şu mesajı verdi:

Vefat edenlere rahmet niyaz ediyorum

"Maalesef bu patlamada ve bunun tesiriyle çıkan yangında tedavi altındaki dokuz kardeşimiz hayatını kaybetmiştir. Bu vesileyle elim hadisede hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Cenab-ı Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı, yaralanan kardeşlerimize de şifalar diliyorum. Ayrıca KOVİD-19 hastalığından dolayı tedavi görenlere sağlık, sıhhat ve afiyet temennilerimle birlikte geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Vefat edenlere rahmet niyaz ediyorum. Maske, mesafe ve temizlik şartlarına uyarak virüse alan bırakmayacağımıza inanıyorum.

Türkiye bir yandan vandal emellerle diğer yandan da virüsün habis etkisiyle başa çıkacak, bu muvaffakiyetle 2021 yılı yeni ve huzur dolu bir dönemin miladı olacaktır. Teslim olmak yoktur, yılmak yoktur, karamsarlık yoktur, korku hiç yoktur. Başaracağız, selin önünü alacağız. Sağlık Bakanımıza, Bilim Kurulu’muza, doktorlarımıza, hemşirelerimize, hasta bakıcılarımıza ve diğer tüm sağlık çalışanlarımıza şükranlarımı sunuyor, desteğimizin sonuna kadar süreceğini ifade ediyorum." 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)