Bahçeli, Koray Aydın İçin Ne Dedi?

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli Koray Aydın için ne dedi?

MHP 24.08.2017, 11:40 24.08.2017, 11:53
Bahçeli, Koray Aydın İçin Ne Dedi?

MHP Genel  başkanı Devlet Bahçeli MHP Genel Merkezinde bugün yaptığı basın toplantısında yaptığı konuşmadan sonra gazetecilerin sorularına cevap verdi. Bir gazetecinin Koray Aydın' ın yeni partiye katılmasıyla  ilgili soruya, bunun bir tercih meselesi olduğunu onun için ve MHP için hayırlı olduğunu söyledi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 2019 seçim yılı için şimdiden ısmarlama siyasi çalışmaların başladığını belirterek, "Ancak başaramayacaklar, amaçlarına asla ulaşamayacaklardır. Türk milleti gösterimde tutulan bayağı senaryonun bilincindedir" dedi. 

Akşener’in Cumhurbaşkanlığı adaylığına yönelik tartışmalar


"2019 seçim yılı için şimdiden ısmarlama siyasi çalışmalar başlamıştır" diyen Bahçeli, "Ancak başaramayacaklar, amaçlarına asla ulaşamayacaklardır. Türk milleti gösterimde tutulan bayağı senaryonun bilincindedir. Kötü niyetli tarafları tanımakta, bunların kumpas ve komplolarını görmektedir. Son olarak yaşananlarla ilgili Sayın Sezai Karakoç’un şu muhteşem dizelerini duygularımıza tercüman olması bakımından sizlerle paylaşıyorum, ‘Onlar sanıyorlar ki biz sussak mesele kalmayacak. Halbuki biz sussak, tarih susmayacak. Tarih sussa, hakikat susmayacak. Onlar sanıyorlar ki, bizden kurtulsalar mesele kalmayacak. Halbuki bizden kurtulsalar vicdan azabından kurtulamayacaklar. Vicdan azabından kurtulsalar, tarihin azabından kurtulamayacaklar. Tarihin azabından kurtulsalar, Allah’ın gazabından kurtulamayacaklar" açıklamasında bulundu. 

Yorumlar (0)