Bahçeli, Sosyal Medya kullanımına Başladı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medya yasasının meclisten geçmesi ardından sosyal medya paylaşımlarına yeniden başladı.

MHP 01.08.2020, 11:28 01.08.2020, 18:02
Bahçeli, Sosyal Medya kullanımına Başladı

Sosyal medyaya ilişkin düzenlemeleri içeren kanunun Resmi Gazete'de yayımlanmasının ardından paylaşımlarına yeniden başlayan MHP Lideri Bahçeli, twitter adrasinde ilk mesajında Fatih Karagümrük'ü kutladı.

Milliyetçi Hareket Partisi  Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Süper Lig'e yükselen son takım olan Fatih Karagümrük ile ilgili şu açıklamaya yer verdi: "Zafer ayında zaferle Süper Lig'e yükselen Fatih Karagümrük Spor'a başarılar diliyorum. Başta kulüp başkanı Süleyman Hurma olmak üzere, teknik heyeti, futbolcuları ve yiğit Karagümrük taraftarlarını tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum." dedi.

1 Temmuz'da sosyal medya hesabından en son şu paylaşımda, "Sosyal medyada yaşanan dehşet verici ve şiddet dolu kirlenme nihayete ermeden bir daha ne Twitter hesabımı kullanacağım ne de Facebook paylaşımı yapacağım. Bu konuda TBMM'de gündeme gelecek her muhterem ve müstesna kanun teklifine de sonuna kadar destek vereceğim."demişti. 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
banner442