Alexa

Bahçeli; Teknik Direktör Şenol Güneş ve teknik heyetle iftihar ediyorum

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabı twitter üzerinden paylaşımda bulunarak, A Milli Futbol Takımımızın dün akşam hepimize haklı bir gurur ve sevinç yaşattığını belirtti.

Bahçeli; Teknik Direktör Şenol Güneş ve teknik heyetle iftihar ediyorum

A Milli Futbol Takımının haklı bir gurur ve sevinç yaşattığını belirten MHP Lideri Bahçeli, "Geçmişte yaptık, yine yapar, yine tarihe altın harflerle geçeriz. Yeter ki umudumuzu kaybetmeyelim" dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabı twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, "Helal terlerini yeşil zemine dökerek Türk milletinin göğsünü kabartan başta futbolcularımız olmak üzere, Federasyon Yönetimiyle, Teknik Direktör Şenol Güneş ve teknik heyetle iftihar ediyorum. 2020 UEFA Avrupa Futbol Şampiyonası’na katılmayı hak eden A Milli Futbol Takımımıza üstün muvaffakiyetler diliyorum. İnanıyorum ki, Türkiye’nin yükseliş süreci her alanda tesir ve neticesini gösterecek, hasretle beklediğimiz zaferler halka halka büyüyüp genişleyecektir." dedi.

Bahçeli, "Başarının sınırlarını azmimiz ve inancımız belirleyecektir. Yılgınlığa düşmeden, yeise kapılmadan, yorgunluk emaresi göstermeden, birlik ve beraberliğimizi zedelemeden Türk milletinin varlık ve vakarını her seviyede ibra ve ifade edeceğimizden asla kuşku duymuyorum." ifadelerini kullanarak paylaşımını şöyle sürdürdü:

"Gelecek Türk milletinindir. Geleceğin yükselen değeri Türkiye’dir. Kendimize güvendiğimiz müddetçe bileğimizi hiç kimse bükemeyecektir. Geçmişte yaptık, yine yapar, yine tarihe altın harflerle geçeriz. Yeter ki umudumuzu kaybetmeyelim, yeter ki bir olalım, diri kalalım."

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2019, 23:50
YORUM EKLE