Bahçeli; Teröristler Döktükleri Kanda Çırpına Çırpına Boğulacaklardır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde meydana gelen terör saldırısında şehit olan güvenlik güçlerinin yakınlarına başsağlığı diledi.

MHP 02.11.2017, 21:11 02.11.2017, 21:50
Bahçeli; Teröristler Döktükleri Kanda Çırpına Çırpına Boğulacaklardır

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Twitter’dan açıklamalarda bulundu.

Hükümetin, terörle mücadelede göstermiş olduğu kararlı ve korkusuz mücadeleyi tavizsiz sürdürmesinin en samimi ve içten dileği olduğunu belirten Devlet Bahçeli, “Milli mukavemet kırılamayacak, milli birlik ve kardeşlik ruhu bozulamayacaktır. Türk milleti iman ve iradesiyle, ihanetin belini kıracaktır. Milliyetçi Hareket Partisi terörle mücadelede ön şartsız milletin yanında, devletin arkasında, hükümetin destekçisidir. Zulme alkış tutan, zalimlere kucak açan, bölücülüğe ve düşmanlığa çanak tutan kim varsa kaybetmeye, bedelini ödemeye mahkum ve mecburdur” diye konuştu.

HAİNLER AMACINA ASLA ULAŞAMAYACAK!


Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde teröristlerin hain saldırısına değinen Bahçeli, “Terörizm vahşi, acımasız ve hain yüzünü bugün bir kez daha göstermiş, maalesef milli yürekleri kavurmuş, milli vicdana ateş düşürmüştür. Hakkari'nin Şemdinli ilçesi Ortaklar Bölgesinde, üstelik sınırın sıfır noktasında PKK'lılar alçakça, namertçe evlatlarımıza kast etmişlerdir. Hakkari'nin Şemdinli ilçesi Ortaklar Bölgesinde, üstelik sınırın sıfır noktasında PKK'lılar alçakça, namertçe evlatlarımıza kast etmişlerdir. Bu kapsamda altısı asker, ikisi korucu olmak üzere sekiz kahramanımız şehit olmuş, biri ağır olmak üzere iki kahramanımız da yaralanmıştır. Öncelikle aziz şehitlerimize Cenab-ı Allah'tan rahmet, kederli ailelerine ve büyük Türk milletine sabır ve başsağlığı niyaz ediyorum. Yaralı kardeşlerimize acil şifalar temenni ediyorum. Unutulmasın ki, terörizm asla kazanamayacak, hain amacına asla ulaşamayacaktır” açıklamalarında bulundu.

TÜRKİYE BELALARI YENEBİLECEK KUVVETTEDİR


“Teröristler döktükleri kanda çırpına çırpına boğulacaklardır” diyen Bahçeli, şunları ifade etti:

 “Türkiye muktedirdir, Türk milleti kudretlidir, hıyanete göz açtırılmayacaktır. Kandan nemalanan, şiddetten faydalanan, kötülükten yararlanan, çevremizde yuvalanan PKK'lı katiller, inanıyorum ki, yok edileceklerdir. Hükümetin terörle mücadelede göstermiş olduğu kararlı ve korkusuz mücadeleyi tavizsiz sürdürmesi en samimi ve içten dileğimdir. Milli mukavemet kırılamayacak, milli birlik ve kardeşlik ruhu bozulamayacaktır. Türk milleti iman ve iradesiyle, ihanetin belini kıracaktır. Milliyetçi Hareket Partisi terörle mücadelede ön şartsız milletin yanında, devletin arkasında, hükümetin destekçisidir. Zulme alkış tutan, zalimlere kucak açan, bölücülüğe ve düşmanlığa çanak tutan kim varsa kaybetmeye, bedelini ödemeye mahkum ve mecburdur. Türkiye badireleri aşacak inançta, belaları yenecek kuvvettedir. Bilinsin ki; şehitler ölmeyecek, vatan bölünmeyecek, al bayrak da inmeyecektir.” 
 

Yorumlar (0)