Alexa

Bahçeli'ye, Lüle Taşından Tespih ve Pipo

Eskişehir’den Ankara’ya giden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP Eskişehir il ve ilçe teşkilatları, MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi ziyaret etti.

Bahçeli'ye,  Lüle Taşından Tespih ve Pipo
 Eskişehir’den Ankara’ya giden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP Eskişehir il ve ilçe teşkilatları, Genel Başkanları Devlet Bahçeli’yi ziyaret etti.
 
Konuyla alakalı açıklamalarda bulunan MHP Eskişehir İl Başkanı Kadir Bıyık, MHP grup toplantısına katıldıklarını ve genel başkanları Devlet Bahçeli’yi ziyaret ettiklerini bildirdi.

Bıyık, “Grup toplantısında MHP Genel Başkanımıza lüle taşından tespih, pipo, biblo ve Battalgazi Külliyesi tablosu hediyelerini takdim ettik. Grup toplantımızın ardından da Rahmetli Başbuğumuz Alparslan Türkeş Bey'in kabrine geçerek dualar ettik. Günün devamında MHP Eskişehir heyeti ile birlikte, MHP Genel Merkezini ziyaret ettik ve burada da genel başkanımıza Eskişehir'deki çalışmalarımızı sunduk. Genel Başkanımız, geleceğe dair düşünce ve hedeflerimiz hakkında bizleri bilgilendirme yaptı” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken Eskişehir teşkilatının dinamik ve coşkulu kalabalığını görmekten memnun kaldığını bildirdi.


 
YORUM EKLE