Bahçeli'den, 'Mesut Yılmaz' ve 'Deprem' Mesajı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Anavatan Partisi eski Genel Başkanı Ahmet Mesut Yılmaz ile ilgili taziye mesaj verirken Şiddetli depremden etkilenen İzmirlilere de geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

MHP 30.10.2020, 18:15 30.10.2020, 19:35
Bahçeli'den, 'Mesut Yılmaz' ve 'Deprem' Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabı twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, Anavatan Partisi eski Genel Başkanı Ahmet Mesut Yılmaz ile ilgili taziye mesajı verirken, "Şiddetli depremden etkilenen İzmirli vatandaşlarımıza geçmiş olsun diyorum." dedi. Yaralılarımıza şifa diliyorum.

Bahçeli'den Eski Başbakan Mesut Yılmazın vefaati ile ilgili mesaj

MHP Lideri Devlet BAHÇELİ sosyal medya hesabı üzerinden verdiği mesajda şunları söyledi:

Türk devlet ve siyaset hayatının saygın isimlerinden olan, eski Başbakanlarımızdan, Anavatan Partisi eski Genel Başkanı Sayın Ahmet Mesut Yılmaz’ın vefatından büyük bir üzüntü duydum. Merhum Yılmaz’ın ülkemize hizmetleri unutulmayacak, her zaman takdirle hatırlanacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle Merhum Ahmet Mesut Yılmaz’a Cenab-ı Allah’tan rahmetler niyaz ediyor; muhterem ailesine, sevenlerine ve aziz milletimize başsağlığı dileklerimi iletiyorum. Ruhu şad, mekânı cennet olsun.

Devlet Bahçeli'nin Deprem Mesajı

Merkez üssü İzmir Seferihisar açıkları olarak tespit edilen, Ege ve Marmara Bölgesi’nin geniş bir alanında hissedilen 6,6 şiddetindeki deprem milletimizi haklı olarak endişelendirmiştir. Bayraklı ve Bornova ilçelerimizde bazı binaların yıkıldığı da anlaşılmaktadır. Deprem enkazı altında kalan vatandaşlarımızın yaralı olarak kurtarıldıkları yapılan açıklamalarla sabittir. Tesellimiz şu ana kadar can kaybına dair herhangi bir bilginin kamuoyuyla paylaşılmamasıdır. Dileğimiz hiçbir kardeşimizin hayatını kaybetmemesidir. Şiddetli depremden etkilenen İzmirli vatandaşlarımıza geçmiş olsun diyorum. Yaralılarımıza şifa diliyorum. Devlet-millet dayanışmasıyla zorlukların üstesinden gelineceğine inanıyorum. Niyazım odur ki, Allah milletimizi doğal afetlerden korusun, her türlü musibetten esirgesin.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
parçalı bulutlu