Bahçeli'den, Yıldırım Akbulut Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Eski Başbakanlardan Yıldırım Akbulut'un vefatından dolayı baş sağlığı mesajı yayımladı.

MHP 14.04.2021, 19:57 14.04.2021, 21:09
Bahçeli'den, Yıldırım Akbulut Mesajı

Devlet Bahçeli, Anavatan Partisi Genel Başkanı, Türkiye Cumhuriyeti Eski Başbakanı ve TBMM Başkanlığı görevlerini üstlenen Yıldırım Akbulut'un vefatı nedeniyile sosyal medya hesabından başsağlığı mesajı yayımladı. 

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ’nin, sosyal medya hesabı twitter üzerinden yayınladığı mesajları şu şekilde:

Türk devlet ve siyaset hayatımızın mümtaz isimlerinden birisi olan, yakın siyasi tarihimizde Anavatan Partisi Genel Başkanlığı, Başbakanlık ve TBMM Başkanlığı görevlerini üstlenen, dürüst ve dengeli mizacı ile bilinen Sayın Yıldırım Akbulut’un vefatından büyük üzüntü duydum.

Ebediyete irtihalinden evvel Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyeliğini de yürüten merhum Yıldırım Akbulut’a Cenab-ı Allah’tan rahmetler niyaz ediyor; muhterem ailesine, siyaset camiasına, sevenlerine ve aziz milletimize başsağlığı diliyorum. Mekânı cennet olsun.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)