Bahçeli’ye Sözlü'den, Kerkük ve Musul Plakaları Hediye

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, "Kerkük Sevdalıları ile Buluşuyor" programı sonrası MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret etti. Sözlü; Bahçeliye, 82 DB 001 ve 83 DB 006 plakalarını hediye etti.

MHP 08.10.2017, 17:38 08.10.2017, 17:55
Bahçeli’ye Sözlü'den, Kerkük ve Musul Plakaları Hediye

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Sözlü, "Kerkük Sevdalıları ile Buluşuyor" programına katılmak üzere Ankara’ya gitti. Başkan Sözlü’nün Ankara’ya önüne 83 Musul, arkasına ise 83 HS 001 plakaları yerleştirilen aracı ile gitmesi dikkat çekti.

"Kerkük Sevdalıları ile Buluşuyor"  Programının ardından Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi’ne geçerek MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret eden Başkan Sözlü, 82 DB 001 ve 83 DB 006 plakaları da Bahçeli’ye hediye ederek, "Türkmenleri her zaman koruyup kolladınız, onların öz yurtlarında yükselen sesi oldunuz. Beş bin gönüllü ülkücü Kerkük’e gitmek için hazır çağrınızı emir telakki ederek burada, yanınızdayız. Evladınız ve gönüllü ülkücüler olarak yüreğimizle, plakalarımızla hazırız" dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ise Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’ye bu anlamlı hediyesinden dolayı teşekkür ederken, Adanalı hemşehrilerine selam gönderdi.

Kaynak: Kaynak: İHA
Yorumlar (0)