Başkan Cengiz Ergün, Ülkü Ocakları İl Başkanı Nazmi Akçay'ı Konuk Etti

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Manisa İl Başkanı Nazmi Akçay'ı konuk etti.

MHP 24.06.2021, 22:17
Başkan Cengiz Ergün, Ülkü Ocakları İl Başkanı Nazmi Akçay'ı Konuk Etti

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Manisa İl Başkanı Nazmi Akçay Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ü makamında ziyaret etti.

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Manisa İl Başkanı Nazmi Akçay, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Merkezi'nce hazırlanan anlayarak hızlı okumu yazılımı Odak 2023'ü tanıttı.

Odak 2023'ün Ülkü Ocakları Genel Merkezi tarafından yapay zeka teknolojisi ile geliştirildiğini belirten Akçay, yazılımın Türk gençliğinin günlük hayatında, gireceği sınavlarda ve hayatı boyunca yapacakları çalışmalarda fayda sağlayacağını dile getirdi. Odak 2023 eğitim setini Başkan Ergün'e takdim etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Manisa büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün de Manisa Büyükşehir Belediyesinin destekleriyle 38 akademisyen tarafından hazırlanan ‘Yüzüncü Yılında Milli Mücadele Döneminde Manisa’ isimli 4 ciltlik kitap serisini armağan etti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)