Alexa

Başkan Sarı, MHP Liderini Ziyaret Etti

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi ziyaret eden Amasya Belediye Başkanı Sarı, Amasya belediyesinin minyatür maketini hediye etti.

Başkan Sarı, MHP Liderini Ziyaret Etti

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı ve Ülkü Ocakları il başkanı Recep Dip MHP Genel Başkanı Devlet bahçeli'yi ziyaret etti.

Başkan Sarı, Devlet Bahçeli'ye Amasya belediye binası kapısının ilk anahtarını hediye etti. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, hediyelerinden dolayı Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Ülkü Ocakları Amasya İl Başkanı Recep Dip ve birlikte geldikleri heyete teşekkür etti. Bahçeli, Amasya ile ilgili bilgi aldıktan sonra hatıra fotoğrafı çektirdi.

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, MHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Hidayet Vahapoğlu, MHP Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın, MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım ve MHP Basından Sorumlu Genel Başkan Başdanışmanı Deniz Güçer'i de makamlarında ziyaret etti. Ülkü Ocakları

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Sinan Ateş'i de Ülkü Ocakları Amasya İl Başkanımız Sayın Recep Dip ve teşkilat üyeleri ile birlikte makamında ziyaret eden Başkan Sarı, kendisi ile karşılıklı fikir alışverişlerinde bulundu. Ziyaretin ardından Sinan Ateş’e Amasya Yağlıboya evlerini anlatan anlamlı bir tablo hediye etti.

YORUM EKLE

banner325