banner434

Başkan Tekin, 24 Kasım (2017) Öğretmenler Gününü Kutladı

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Taner Tekin, yayınladığı mesaj ile öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutladı.

MHP 23.11.2017, 11:49 23.11.2017, 11:55
Başkan Tekin, 24 Kasım (2017) Öğretmenler Gününü Kutladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanı Taner Tekin, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir açıklama yaptı. Tekin, "Başta başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarım" dedi.

Tekin, sözlerine şöyle devam etti; "Geleceğimizin umudu olan çocuklarımızın ahlaklı, eğitimli, vatanına milletine sadık birer fert olarak yetişmesinde en önemli rolü oynayan hepimizin hamurunu yoğuran elleri öpülesi öğretmenlerimizin değerini ve toplum nezdinde ki itibarlarını korumalarını ve hatta arttırılması gerektiğini tüm samimi duygularımla dile getirmek istiyorum. Milli eğitimin bir ülkenin en önemli hususu olduğunu ve öğretmenlerimizin de bunun mimarı olduğunu unutmamak gerekmektedir. Yılın bir gününe öğretmenlerimizi sıkıştırmak ve sadece bugün anmak doğru değildir. Büyük ve yüksek ahlakın sınıflara sığmayan temsilcileri olan öğretmenlerimizi yılın her günü hatırlamalı ve onların yanında olmalıyız. Diğer yandan öğretmenlerimizin sorunlarını çözmek ve onların sorunsuz bir şekilde eğitim vermelerini sağlamak devletimizin başlıca görevidir. Tüm bu duygu ve düşünceler ile başta başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin gününü kutluyorum"

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)