Başkan Tekin; Türk Milletine Boyun Eğdirmeyeceklerdir

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Gündemle ilgili açıklamalarda bulunarak; “Kimden destek alırlarsa alsınlar terör, Türk Milletine boyun eğdiremeyecektir"

MHP 07.06.2017, 23:19 07.06.2017, 23:42
Başkan Tekin; Türk Milletine Boyun Eğdirmeyeceklerdir

MHP Samsun İl Başkanı Tekin, Terör ve terörizme dikkat çekerek, terörü maşa olarak kullanan ve Türkiye üzerinde hesap yapan kötü ve art niyetli karanlık hedef sahibi ülkelerin Türk milleti tarafından görüldüğünü belirtti. Başkan Tekin, terörün arkasında hangi ülke olursa olsun, kimlerde destek alırsa alsınlar Türk milletine boyun eğdiremeyeceklerini ifade etti.


Taner Tekin; Dünya gündemini ve hatta ülkemizi son zamanlarda meşgul eden tek konunun terör ve terörizm olduğuna dikkat çekerek; “son iki hafta içerisinde 4 şehidimiz gelmiştir.” dedi.


MHP  Samsun İl Başkanı Taner Tekin, açıklamasını şöyle sürdürdü:


SAMSUN’DA 2 HAFTADA 4 ŞEHİT

Türk Milliyetçileri ve ülkücüler her zaman ülkesinin ve milletinin canla başla yanında olacaktır.


"Dünyanın dört bir tarafında farklı farklı yerlerde her gün yeni bir terör olayı ile uyanıyoruz. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de maalesef terör olayları devam etmekte ve ard arda şehit haberleri almaktayız. Buna rağmen Dünya'nın her yerinden gelen terör olayları gündemimize girerken ülkemizde yaşanan terör olayları ise gündeme girmemektedir. Sadece Samsun'da son iki hafta içerisinde 4 şehidimiz gelmiştir. Genel başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli'nin de dediği gibi terörizm laneti dürüst bir şekilde ele alınmaz, sağlam ve samimi bir mukavemet gösterilmezse önümüzdeki dönem de daha fazla kan akacak, daha çok bedel ödenecektir" diye konuştu.  


ÜLKÜCÜLER HER ZAMAN DEVLETİNİN YANINDA OLACAKTIR


Terörle mücadele konusunda hükümetin yaptığı çalışmaların kararlılıkla artarak devam etmesi gerektiğini ve mücadelenin son safhasına geçilerek tüm terör örgütleri yok edilip son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar mücadele edilmesi gerektiğini savundu. 


Taner Tekin, "Söz konusu terör ve terörle mücadele olduğunda ve mücadelede samimiyet ortaya konulduğunda Milliyetçi Hareket olarak desteğimizin sonuna kadar olacağını daha önce defalarca hem genel başkanımız hem de bizler ifade etmiştik. Bu ifademizi yeniliyor, terörle mücadelede samimi ve kararlı olunduğu sürece Türk Milliyetçileri ve ülkücüler her zaman ülkesinin ve milletinin canla başla yanında olacaktır. Terörle mücadele sadece dağdaki terörist ile değil hala uzantısı bulunan Fetö'nün siyasi ayağı ile de yapılmalıdır. PKK, FETÖ, İŞİD, PYD gibi tüm örgütlerin ortak adı terördür. O yüzden mücadele edilirken kimin damadı, kimin oğlu, kimin ortağı diye değil terörist ve vatan haini olarak görülmeli mücadele eşit şartlarda yapılmalıdır. Teröriste terörist denilmedikçe terörle mücadelede başarı sağlanamayacaktır. Bu vesile ile terörü lanetliyor, terör saldırılarında şehit olan tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, yüce Türk Milletine başsağlığı diliyorum"
 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
banner442